Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

asus

 • Recenze: Asus ZenBook Duo 14 – dva displeje jsou lepší než jeden

  O tom, že dva displeje jsou u počítače lepší než jeden, ví své celá řada majitelů klasických stolních sestav. Tato poučka nicméně platí také v případě notebooků, jak si ukážeme v recenzi unikátního stroje Asus ZenBook Duo 14.

 • Recenze: Asus ROG STRIX Scope RX – rychlost a preciznost

  Asus ROG STRIX Scope RX může na první pohled vypadat jako další tuctová herní klávesnice. Ve skutečnosti však tento model jako první na světě využívá nové opticko-mechanické spínače ROG RX Red. Co od nich můžeme čekat v praxi?

 • Na velikosti záleží - ASUS ROG Keris Wireless | CZC vs AtiShow #45

  🖱️ Na první pohled se tváří skoro jako běžná kancelářská krysa (ta myška, ne Ati). Ale ve skutečnosti toho v sobě skrývá mnohem víc. Takže pokud se vám líbí výkonní hlodavci, kteří si na nic nehrají, zbystřete. PS: Jak říkají ministři - cena té myši buď stoupne, nebo zůstane stejná, nebo klesne... https://youtu.be/ZsW4Wwj4wTc

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů má nového vládce

  Z pozice nejvýkonnějšího chytrého telefonu na světě byl po několika měsících nadvlády sesazen ROG Phone 3 od společnosti Asus. Kdo by si myslel, že žezla se ujal nějaký model s novým čipsetem Snapdragon 888 od Qualcommu, byl by na omylu.

 • Recenze: Asus ROG Phone 3 – nejvýkonnější herní smartphone

  Přímo na vrcholku potravního řetězce se drží již několik měsíců za sebou herní smartphone Asus ROG Phone 3, alespoň tedy co se nabízeného výkonu týče – na ten je zkrátka konkurence krátká. Hlavní hrdina dnešní recenze nicméně dovede překvapit v celé řadě dalších ohledů.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů ovládl špičkový herní smartphone

  Do čela žebříčku těch nejvýkonnějších telefonů s operačním systémem Android se už po pár týdnech prodejů vyšvihnul herní smartphone ROG Phone 3 od společnosti ASUS. Dokládá to aktuální statistika benchmarkové utility AnTuTu za měsíc srpen.

 • Potřetí a nejlépe. Asus ROG Phone 3 je nejvýkonnější herní smartphone

  Společnost Asus dnes odhalila ROG Phone 3. V pořadí již třetí generace přitom není pouze novým modelem, ale rovnou celou řadou – zakoupit totiž půjde symbolicky ve třech různých provedeních. A jedním dechem musíme dodat, že jde v současnosti o nejvýkonnější smartphone na světě.

 • Recenze: ASUS ROG Zephyrus G14 – herní výkon v unikátním balení

  Se zbrusu novým herním notebookem se vytasila před letními prázdninami společnost ASUS. Novinka zvaná ROG Zephyrus G14 zaujme kromě špičkové výbavy, která stačí na všechny moderní hry, také unikátním designem AniMe Matrix.

 • Jak vybrat RGB osvětlení počítače?

  Jestli toužíte po počítači, který vám bude každý závidět, tak jste tady správně. Stylové RGB LED osvětlení ocení hráči, ale i další fanoušci barevných efektů. Pojďme se společně podívat, jak vybrat RGB osvětlení počítače a na co si dát pozor.

 • Recenze: ASUS TUF Gaming A15 – hry pod taktovkou Ryzenu

  Na pultech tuzemských obchodů se již zabydlely první notebooky postavené na platformě AMD Ryzen čtvrté generace. Jedním z prvních je i herní laptop ASUS TUF Gaming A15, který má lákadel hned několik – například odolnou konstrukci splňující armádní certifikaci.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru