Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

ASUS

 • Na velikosti záleží - ASUS ROG Keris Wireless | CZC vs AtiShow #45

  autor: Jaromír Möwald

  🖱️ Na první pohled se tváří skoro jako běžná kancelářská krysa (ta myška, ne Ati). Ale ve skutečnosti toho v sobě skrývá mnohem víc. Takže pokud se vám líbí výkonní hlodavci, kteří si na nic nehrají, zbystřete. PS: Jak říkají ministři - cena té myši buď stoupne, nebo zůstane stejná, nebo klesne... https://youtu.be/ZsW4Wwj4wTc

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů má nového vládce

  autor: Stanislav Holý

  Z pozice nejvýkonnějšího chytrého telefonu na světě byl po několika měsících nadvlády sesazen ROG Phone 3 od společnosti Asus. Kdo by si myslel, že žezla se ujal nějaký model s novým čipsetem Snapdragon 888 od Qualcommu, byl by na omylu.

 • Recenze: Asus ROG Phone 3 – nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Přímo na vrcholku potravního řetězce se drží již několik měsíců za sebou herní smartphone Asus ROG Phone 3, alespoň tedy co se nabízeného výkonu týče – na ten je zkrátka konkurence krátká. Hlavní hrdina dnešní recenze nicméně dovede překvapit v celé řadě dalších ohledů.

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů ovládl špičkový herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Do čela žebříčku těch nejvýkonnějších telefonů s operačním systémem Android se už po pár týdnech prodejů vyšvihnul herní smartphone ROG Phone 3 od společnosti ASUS. Dokládá to aktuální statistika benchmarkové utility AnTuTu za měsíc srpen.

 • Potřetí a nejlépe. Asus ROG Phone 3 je nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Asus dnes odhalila ROG Phone 3. V pořadí již třetí generace přitom není pouze novým modelem, ale rovnou celou řadou – zakoupit totiž půjde symbolicky ve třech různých provedeních. A jedním dechem musíme dodat, že jde v současnosti o nejvýkonnější smartphone na světě.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: ASUS ROG Zephyrus G14 – herní výkon v unikátním balení

  autor: Karel Dvořák

  Se zbrusu novým herním notebookem se vytasila před letními prázdninami společnost ASUS. Novinka zvaná ROG Zephyrus G14 zaujme kromě špičkové výbavy, která stačí na všechny moderní hry, také unikátním designem AniMe Matrix.

 • Jak vybrat RGB osvětlení počítače?

  autor: Tomáš Lichnovský, Saša Ševčík

  Jestli toužíte po počítači, který vám bude každý závidět, tak jste tady správně. Stylové RGB LED osvětlení ocení hráči, ale i další fanoušci barevných efektů. Pojďme se společně podívat, jak vybrat RGB osvětlení počítače a na co si dát pozor.

 • Recenze: ASUS TUF Gaming A15 – hry pod taktovkou Ryzenu

  autor: Saša Ševčík

  Na pultech tuzemských obchodů se již zabydlely první notebooky postavené na platformě AMD Ryzen čtvrté generace. Jedním z prvních je i herní laptop ASUS TUF Gaming A15, který má lákadel hned několik – například odolnou konstrukci splňující armádní certifikaci.

 • CES 2020: Nová éra hraní. Na světě je první 360Hz monitor

  autor: Petr Kirs

  Veletrh CES oficiálně odstartoval a výrobci na nás začali chrlit jednu novinku za druhou. Například Asus a Nvidia společně ukázali první 360Hz progamingový monitor na světě, který má být údajně až šestkrát rychlejší než tradiční monitory.

 • Bez kompromisů: ASUS stvořil herní hybrid notebooku a stolního PC

  autor: Karel Dvořák

  Stále si lámete hlavu, zda upřednostnit na hraní stolní PC nebo notebook? Díky společnosti ASUS už nemusíte, tento výrobce totiž stvořil hybrida mezi notebookem a stolní all-in-one sestavou. A výsledek vypadá více než povedeně.

nahoru