Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Je listopad. Padá listí i herní pecky Produktové tipy
délka čtení: 04:22

Je listopad. Padá listí i herní pecky

73 % 2. 11. 2018
Sychravé počasí, spadané listí, o které člověk leda tak zakopne. Tak raději zůstaňte doma, zachumlejte se u herní konzole nebo u počítače a v klidu si hrajte. Jako každý měsíc pro vás máme pár zaručených tipů…

Ten největší nášup pecek jsme si už odbyli minulý měsíc, to ale neznamená, že se v listopadu budeme nudit. Tak? Padá listí, padají i pecky, něco si přejte - tedy zahrajte!

Hitman 2

Holohlavý lovec lebek je zpět.

Má oholenou lebku s ostrými rysy a na zátylku čárový kód. Správně, nejobávanější zabiják s kódovým označením 47 se vrací v pokračování restartované série Hitman. Na rozdíl od jedničky, která nás všechny zmátla (a rozmrzela) svým epizodickým formátem, nabídne dvojka příběh pro jednoho hráče hezky v jednom kuse a navazovat bude na minulý díl. Zavítáme na spoustu exotických a cizokrajných míst na různých kontinentech. Z lokací vypíchneme Miami, plážovou destinaci Hawke`s Bay na Novém Zélandě, džungli kdesi v Kolumbii či indickou metropoli Bombaj. Tam všude budete s vylepšenou umělou inteligencí v patách a s novými vražednými nástroji v rukou likvidovat cílové osoby, a to včetně Seana Beana, který si tu zahraje takovou roztomilou roli konkurenčního zabijáka. Všichni samozřejmě víme, jak to s nebohým Seanem dopadne, že…

Vychází: 13. listopadu
Platformy: PC, PS4, XONE

To chci

Fallout 76

Válka se změnila! Tentokrát bude vše online.

Co je lepší než Fallout 4? Fallout 2 křičí pamětníci! Fallout New Vegas, hulákají zas jiní. A co takhle Fallout jako online hra s desítkami ostatních hráčů, na které byste mohli shodit nějakou tu atomovku? Poslední možnost je ta, pro kterou se rozhodli tvůrci Fallout 76, a už brzy se přesvědčíme o tom, jak se jim tahle ambiciózní myšlenka povedla ztvárnit v postapokalyptické pustině. Atomovky jsme již zmínili, ale těšit se můžeme i na propracované stavění pevností i příbytků ve světě, který má být oproti čtvrtému dílu… inu prý čtyřnásobný a s šestnáctinásobkem detailů! Začínáme si myslet, že si z nás autoři s těmi násobky čtyř trochu utahují, ale už se těšíme, až budeme společně s ostatními živými (a brzy neživými) hráči sdílet dobrodružství na americké půdě zpustošené jadernou válkou. Jenom prý nesmíme čekat MMO ve stylu World of Warcraft - tohle bude komornější online dobrodružství pro fanoušky Falloutu.

Vychází: 14. listopadu
Platformy: PC, PS4, XONE

To chci

Battlefield V

Návrat do druhé světové války ve velkém stylu.

Kruh se uzavírá a švédské studio DICE se po šestnácti letech a 12 dílech série Battlefield vrací ke kořenům - do druhé světové války. Z původního říjnového data vydání sešlo, aby se vývojáři stihli vypořádat s kritikou hráčů i přecpaným měsícem plným pecek (kdo ještě nehraje Red Dead Redemption 2 na PS4 či XONE, jako by nebyl). Takže se dočkáme až ve druhé polovině listopadu - a čeho že se dočkáme? Tak především již tradičně bombastické prezentace válečné vřavy s ostatními hráči nebo jako vlci samotáři v příběhové kampani. Ta se opět bude zabývat osudy jednotlivých hrdinů a nebude se bát nahlédnout na nejhorší válečný konflikt v historii lidstva z pohledu německých vojáků. Ani multiplayer nečekáme o mnoho jiný, než jaký jsme si užívali v minulém díle. Zkrátka pořádný masakr pro 64 hráčů na rozlehlých mapách, kde spolu hromadně válčí pěšáci, tanky a letadla o absolutní nadvládu. A tentokrát prý žádné mikrotransakce, takže my se těšíme! Co vy?

Vychází: 20. listopadu
Platformy: PC, PS4, XONE

To chci

Farming Simulator 19

Já mám koně, vraný koně…

Simulátory jsou krásná věc, protože vám dávají možnost vyzkoušet si něco, co byste si v reálném světě třeba úplně nedovolili. Třeba si vzít kombajn a udělat si na poli za domem vlastní verzi kruhů v obilí, protože ti mimozemšťani prostě nemají vůbec fantazii. Snad i proto se série Farming Simulator těší mezi našinci (a v Evropě obecně) takové popularitě a nové vydání s číslovkou 19 hodlá vše posunout na další úroveň. S novou grafikou budou teď ony kruhy v obilí skutečně fotorealistické a nejen v obilí, tentokrát si zajezdíme i mezi ovsem a bavlnou! Vůbec poprvé se budeme moci posadit za ovládací panel ikonických vozidel ze světově proslulé stáje John Deere a když už jsme u těch stájí - osedláme si konečně i koně! Na těch se budeme volně projíždět rozlehlou krajinou, jako bychom snad byli v Assassin´s Creed, a potkávat se budeme moci až s 16 ostatními hráči v multiplayeru.

Vychází: 20. listopadu
Platformy: PC, PS4, XONE

To chci

RIDE 3

Čtyři kola jsou pro prťata!

Třetí díl závodů jednostopých strojů slibuje vylepšit úspěšnou kvalifikaci svých dvou předchůdců a jede si pro pole-position s 230 licencovanými motorkami 30 různých značek v 7 závodních kategoriích. Od GP a Supermoto okruhů přes městské lokace až po sprinty na běžných okreskách či dokonce rychlostní dragy. Vývojáři si k ruce vzali drony a všechny ze 30 závodních lokálů pečlivě ofotili, aby je pak se vší věrností a grafickým pozlátkem mohli zpracovat v Unreal Engine 4. Zajímavým nápadem je kariéra pro jednoho hráče vyprávěná skrz 50 motocyklových časopisů, jejichž náplň budete svými závodními (ne)úspěchy utvářet. Vše pak uzavírá online multiplayer pro ty soutěživé z nás. Tak reálná motorkářská sezóna končí, ta virtuální teprve začíná!

Vychází: 30. listopadu
Platformy: PC, PS4, XONE

To chci

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru