Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

ipad

 • Chystají se velké změny. Apple láká na nové systémy

  autor: Petr Kirs

  Celou řadu softwarových novinek si pro své uživatele připravila společnost Apple. Na včerejší akci WWDC bylo představeno hned pět nových operačních systémů – pro smartphony, tablety, chytré hodinky, multimediální centrum Apple TV a pro počítače Mac.

 • iPad Pro dospěl. Půjde po krku notebookům

  autor: Petr Kirs

  Kromě nového MacBooku Air se společnost Apple pochlubila také další generací špičkového tabletu iPad Pro. Ten bude opět dostupný ve dvou velikostech a přináší celou řadu vylepšení. Půjde o daleko vážnější konkurenci notebooků než kdy dříve.

 • Uspokojí i nejnáročnější. Huawei MatePad Pro bude konkurovat iPadům

  autor: Karel Dvořák

  Především ty nejnáročnější zákazníky se bude snažit zaujmout nový tablet od společnosti Huawei. Model MatePad Pro má totiž špičkovou výbavu, širokou nabídku praktického příslušenství a v neposlední řadě nabízí také pokročilou spolupráci s telefony Huawei.

 • Konec ikonického designu Applu? Jony Ive definitivně opustil Apple

  autor: Petr Kirs

  Dnešek byl posledním dnem, kdy se slavný návrhář Jony Ive procházel po Apple Parku v americkém Cupertinu ještě jako zaměstnanec. Jak bylo avizováno již dříve, tato ikonická postava Apple opouští a nově se bude snažit uspět s vlastním designovým studiem.

 • Apple odhalil svůj nejvýkonnější počítač. Bude plně modulární

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Apple představila v pondělí k příležitosti zahájení vývojářské konference WWDC 2019 hned několik zajímavých novinek. Kromě softwaru jsme se přitom dočkali i hardwarových kousků – například nejvýkonnějšího počítače s logem nakousnutého jablka.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Ochutnávka prvních her z Apple Arcade

  autor: Saša Ševčík

  Už letos na podzim spustí společnost Apple novou herní službu Arcade. Prostřednictvím ní bude nabízet neomezený přístup k hrám, a to za měsíční poplatek. Podívejte se na první ukázky exkluzivních titulů, na které se můžeme těšit.

 • Apple nabídne vlastní pořady i kreditku. A novou herní platformu

  autor: Saša Ševčík

  V pondělí večer se konala velká tiskovka společnosti Apple. Všechna oznámení se přitom týkala nových služeb, které do určité míry změní to, jakým způsobem fanoušci Applu používají svá zařízení. Podívejte se s námi, co bylo na pondělní akci k vidění.

 • Novými iPady to nekončí. Apple ukázal také iMac a AirPods

  autor: Karel Dvořák

  Týden plný novinek nám servíruje společnost Apple. Po dvou nových iPadech byly představeny další dvě novinky – výkonná all-in-one sestava iMac, která schovává všechny součástky v tenkém monitoru, a další generace bezdrátových sluchátek AirPods.

 • Apple v tichosti uvedl dva nové iPady

  autor: Karel Dvořák

  Velké překvapení si pro všechny své fanoušky přichystala společnost Apple. Týden před očekávanou tiskovkou totiž odhalila dva nové iPady. Vylepšení se dočkal iPad Air a iPad mini.

 • Co bude k vidění? Apple odhalí nové produkty

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Apple rozeslala novinářům pozvánky na tiskovou konferenci, která se bude konat ještě před koncem března. Na ní se ukážou nové produkty, které následně zamíří na pulty obchodů. Detaily ale podnik drží pod pokličkou.

nahoru