Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

netatmo

 • Chytrý termostat Netatmo: úspora až průměrně 37 procent energie

  Chytrá zařízení značky Netatmo dovedou zvýšit IQ nejedné domácnosti, to ale není jejich jediná výhoda – umožňují také výrazně šetřit za energie. A pokud byste s nimi náhodou nebyli spokojeni, firma vám vrátí plnou cenu i po třech měsících od zakoupení…

 • Usnadněte si práci s chytrými pomocníky do domácnosti

  Jste líní a nestydíte se za to? :) Přesně pro vás jsou robotické vysavače, hlasové ovládání světel, automatická regulace topení a další vymoženosti. Pojďte se podívat na ty nejlepší věci pro lenochy do chytré domácnosti.

 • Recenze: Chytré hlavice Netatmo Valves jsou elegantní cestou k úsporám a pohodlí

  Téma energií je v současnosti aktuálnější, než za poslední dekádu bylo. Ceny elektřiny i plynu raketově rostou a vhodná správa topení je nejlepší cestou, jak se kvůli fakturám nestát žebrákem. Netatmo Valves jsou jednou z příjemných variant cest.

 • Co je Apple HomeKit?

  Jestliže se člověk alespoň vzdáleně zajímá o technologie, nástup chytrých domácností v posledních letech mu nemohl uniknout. Chytré žárovky, chytré termostaty, chytré zabezpečení, chytré zásuvky…

 • Recenze: Netatmo Smart Indoor Camera – osobní hlídač

  Na trhu je celá řada zajímavých bezpečnostních kamer. Model Netatmo Smart Indoor Camera ale nad nimi vyniká pro své sofistikované funkce, díky kterým se pyšní titulem „chytrý hlídací systém“. O tom, že to není vůbec žádná nadsázka, se přesvědčíme v dnešní recenzi.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru