Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

obrazovka

 • Jak otočit obrazovku, upravit jas a další tipy

  Otočil se vám obraz monitoru a nevíte, co s tím? Nebo naopak potřebujete pro svou práci dát monitor na výšku? Poradíme vám, jak otočit obrazovku snadno a rychle.

 • Jak vybrat monitor

  Ať už monitor užíváme k práci nebo zábavě, jeho konkrétní parametry mají zásadní vliv na naši uživatelskou zkušenost. Výběr správného monitoru přesto zůstává nelehkým úkolem a nelze se proto divit, že uživatelé často vyhledávají hesla „jak vybrat monitor k PC“ nebo „jak vybrat monitor k notebooku“. V tomto průvodci si proto představíme nejdůležitější specifikace, které je při volbě nového monitoru třeba znát.

 • Jak vybrat nejlepší herní monitor pro majitele grafik GeForce?

  Máte celkem nabušenou herní sestavu a chcete si užít hraní her s ještě lepší grafikou? Tak nezapomeňte na pořádný monitor! V tomto článku se dozvíte, jak vybrat nejlepší monitor pro majitele grafik GeForce.

 • Zrozen pro hráče. Samsung uvedl zakřivený monitor Odyssey G7

  Zajímavou novinku pro hráče si připravila při pondělku společnost Samsung – herní monitor Odyssey G7. Ten láká na zakřivenou obrazovku, rychlou obnovovací frekvenci, technologii QLED a v neposlední řadě také na vysoké rozlišení 2K.

 • Vybíráme monitor pro sestavu s grafickou kartou Radeon

  Na co myslet při výběhu herního monitoru? Roli hrají nejenom parametry, ale také použitá grafická karta, což bude pro některé uživatele překvapivé. V řádcích níže si ukážeme, na co dávat pozor při výběru monitoru pro majitele grafických karet s jádry AMD.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • NVIDIA G-Sync: souhra grafiky a monitoru pro plynulé hraní

  Nejmodernější grafické karty mají výkonu na rozdávání, což ale nutně ještě neznamená, že obraz bude při hraní skutečně plynulý. Právě proto existuje technologie NVIDIA G-Sync, která se stará o souhru grafiky a monitoru.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru