Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

pecky

 • Únorová apokalypsa a herní pecky

  Za okny se sype sníh a místy to venku vypadá jak postapokalyptického filmu... nebo hry. Jako by velcí vydavatelé chtěli tuhle atmosféru posílit, naplánovali na únor hned tři pecky, které si tohle přízvysko určitě zaslouží. Pojďme si je představit!

 • Recenze: Niceboy HIVE podsie – zabalit do kapsy a vyrazit

  Především na cestách se mohou stát dobrým parťákem sluchátka Niceboy HIVE podsie. Přestože se samozřejmě dají použít i doma, na cestách ocení jejich majitelé velmi nízkou hmotnost, stejně jako bezdrátovou konektivitu. Kabelem dokonce není propojeno ani pravé sluchátko s levým.

 • Malá i velká. Microsoft láká na nová sluchátka

  S výrobou vlastních sluchátek to myslí společnost Microsoft evidentně opravdu vážně. V letošním roce se totiž na pultech obchodů objeví hned dva nové modely – kompaktní Surface Earbuds a větší Surface Headphones 2.

 • Pokémoni opět na scéně. Přivítejte unikátní sluchátka od Razeru

  Společnost Razer vstoupila před časem na trh s bezdrátovými špunty, které potěší nejen hráče. Model Hammerhead True Wireless se nyní představil v upravené edici věnované slavným pokémonům.

 • Recenze: 1More Triple Driver – vytříbený zvuk

  Pecková sluchátka Triple Driver od společnosti 1More se chlubí Hi-Res zvukem a THX certifikací. Jak již samotný název napovídá, v každém sluchátku je trojice měničů slibující vytříbený zvukový zážitek. Právě tomuto kousku jsme se podívali detailně na zoubek.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: Sony WF-1000XM3 – v malém těle bohatý zvuk

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem poslední doby. Velmi zajímavý kousek má přitom před letošními Vánocemi na trhu společnost Sony, elegantní model s ergonomickým tvarem WF-1000XM3 totiž nabízí řadu pokročilých technologií.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru