Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Pro leváky i praváky. Logitech láká na novou vertikální myš

Pro leváky i praváky. Logitech láká na novou vertikální myš

Události
Logitech Lift, bílá_1870845874
Logitech Lift, bílá
1 404 Kč 1 699 Kč
Logitech Lift, šedá (pro leváky)_720694492
Logitech Lift, šedá (pro leváky)
1 404 Kč 1 699 Kč
Logitech Lift, růžová_1912557042
Logitech Lift, růžová
1 404 Kč 1 699 Kč
Logitech Lift, šedá_2021986016
Logitech Lift, šedá
1 404 Kč 1 699 Kč

Společnost Logitech uvedla na trh novou vertikální myš Lift. Tento bezdrátový hlodavec přispívá ke snížení únavy při dlouhém sezení u počítače. K dispozici je přitom verze pro praváky i leváky.

Vertikální ergonomická myš Lift je nejnovějším přírůstkem do řady Ergo společnosti Logitech. Výrobce se pochlubil, že hlodavec prošel několika koly uživatelského testování, na kterém se podílela laboratoř Ergo Lab, a získala schvalovací razítko od předních ergonomických institucí. Hned na první pohled zaujme novinka svým líbivým designem, který bude od příštího týdne možné zakoupit v růžovém smetanovém a grafitovém provedení za cenu 1999 Kč.

Představení myšky Logitech Lift

Ergonomie a pohodlí hrají prim

„Ergonomie a pohodlí hrají zásadní roli při vytváření zdravého a příjemného pracovního prostředí,“ říká Olessia Hageman, vedoucí oddělení ergonomických produktů ve společnosti Logitech. „Myš Lift jsme vytvořili na základě našeho přesvědčení, že když se cítíme líp, také líp pracujeme. Tato myš pomáhá lidem pracovat pohodlně po mnoho hodin a cítit se na konci dlouhého dne stráveného u počítače líp.“

V praxi by měla tato kompaktní myš zajistit především mimořádný komfort při práci za stolem. Díky měkkému gumovému povrchu a pohodlné opěrce pro palec nebudou uživatelé s menšíma rukama pociťovat námahu ani po mnohahodinové práci. Konstrukce této myši se sklonem 57° umožňuje pravákům i levákům uvolněný úchop, snižuje tlak na zápěstí a zároveň podporuje přirozenější držení předloktí.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Logitech Lift

Tiché magnetické kolečko

Tiché magnetické kolečko SmartWheel nabízí přesný pohyb po jednotlivých řádcích i rychlé procházení dlouhých dokumentů. Myš Lift se dá snadno a rychle bezdrátově připojit k operačním systémům Windows, macOS, Linux, Chrome OS, iPadOS a Android prostřednictvím technologie Bluetooth Low Energy nebo zabezpečeného USB přijímače Logi Bolt. S aplikací Logitech Flow si dokážete udržet celodenní soustředění a jednoduše pracovat až na 3 zařízeních s různými operačními systémy.

Vyzdvihnout si zaslouží také udržitelná konstrukce. Společnost Logitech navrhuje svoje výrobky tak, aby dobře sloužily uživatelům a zároveň měly minimální negativní dopad na životní prostředí. Proto je část plastových dílů myši Lift vyrobena z recyklovaného plastu (PCR), jehož podíl činí 70 % u grafitové a 54 % u růžové a smetanové barvy.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Logitech Lift

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru