Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

periferie

 • Recenze: Niceboy Oryx K300X – levná herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Niceboy se snaží hráče zaujmout klávesnicí Niceboy Oryx K300X, která je jednou z nejlevnějších mechanik na trhu. V našich testech si i přes příznivou cenovku vedla vcelku obstojně. Co od ní mohou případní zájemci čekat?

 • Recenze: Logitech MX Master 3 – vládce myšího světa

  autor: Karel Dvořák

  MX Master 3 představuje vrchol kancelářských myší od společnosti Logitech. Výrobce slibuje, že tento hlodavec usnadní lidem práci a zároveň zvýší jejich efektivitu. Jak moc je to pravda, se budeme snažit zjistit v této recenzi.

 • Recenze: Samsung T7 Touch – bezpečný, elegantní a rychlý

  autor: Karel Dvořák

  Samsung se před časem pochlubil novým externím diskem T7 Touch, který se nabízí v různých barevných provedeních i kapacitách. Jde o elegantní a rychlý model s důmyslným zabezpečením – ukrývá totiž čtečku otisků prstů.  

 • SteelSeries Sensei Ten – návrat legendy [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  GEEK GreenT se tentokrát podíval na zoubek herní myši Sensei Ten. Jak si tato herní legenda vedla v jeho rukách, se dozvíte v tomto testu.

 • Tichá domácnost pařana [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na nové zajímavé periferie přímo od CZC. V dnešním článku si povíme, čím jsou inovativní a na co cílí.

 • Recenze: CZC Hexblade GK1000 – nejtišší herní klávesnice

  autor: Saša Ševčík

  Výhody mechanických klávesnic jsou nepopiratelné. Cvakání mechaniky ale může být především v noci nebo v naprostém tichu neskutečně otravné. Jak z toho ven? Pomůže nejtišší herní klávesnice s mechanickými spínači CZC Hexblade GK1000.

 • Recenze: CZC Assassin GM650 – recept na ticho

  autor: Saša Ševčík

  Spolubydlící i drahé polovičky hráče proklínají. Obzvláště to platí v případech, kdy se herním radovánkám oddáváte v noci, kdy chce ten druhý spát. Řešením tohoto problému může být tichá herní myš CZC Assassin GM650.

 • Recenze: CZC Sorcerer GK900 – poctivá herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Každý hráč potřebuje to správné náčiní, o tom není pochyb. Nabídka herních periferií je nicméně velmi široká a ceny se mohou v případě těch nejlepších modelů vyšplhat klidně i na několik tisíc korun. To však není případ mechanické klávesnice CZC Sorcerer GK900.

 • Recenze: CONNECT IT Neo – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Herní periferie zpravidla nepatří k těm nejlepším, obzvláště pokud se bavíme o modelech pro profesionální uživatele. Právě proto se společnost CONNECT IT zaměřila na běžné uživatele, výsledkem je řada Neo. Co od ní můžeme čekat, si ukážeme v řádcích níže.

 • Recenze: Niceboy ORYX 200 – jde to i levně

  autor: Stanislav Holý

  Náčiní pro hráče nebývá zrovna nejlevnější, obzvláště pokud se bavíme o skutečně progamingové výbavě. Naštěstí na pultech obchodů nalezneme i citelně levnější modely, které stále mají uživatelům co nabídnout. To je případ i dvoustovkové řady Niceboy ORYX.

nahoru