Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

qualcomm

 • CES 2020: Nejlepší notebook od Lenova se přeloží jako list papíru

  autor: Saša Ševčík

  Hned několik zajímavých laptopů od společnosti Lenovo bylo k vidění na výstavišti v Las Vegas. Podnik zaujal především vrcholným modelem ThinkPad X1 Fold, který se může přeložit bez nadsázky jako list papíru. Zajímavých strojů nicméně bylo k vidění daleko více.

 • Cenově dostupné mobily nabídnou vyšší výkon a 5G k tomu

  autor: Stanislav Holý

  Hned zkraje nového roku by se na pultech obchodů měly objevit první chytré telefony, které budou vybaveny novým čipsetem Snapdragon 765 od společnosti Qualcomm. Díky tomu by měly nabídnout nejen vyšší výkon, ale například také 5G konektivitu.

 • Nejvýkonnější mobily na světě dostanou nové srdce

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Qualcomm odhalila novou mobilní platformu Snapdragon 865, kterou v příštím roce nalezneme v těch nejvýkonnějších mobilech na světě. Jde o nástupce současných modelů Snapdragon 855 a 855+, kterými byly vybaveny ty nejlepší smartphony na trhu.

 • Galaxy Book S nabídne kompaktní rozměry i špičkovou výdrž

  autor: Petr Kirs

  Kompaktní rozměry, nízká hmotnost, LTE připojení a špičková výdrž. Řeč není o nějakém novém telefonu od společnosti Samsung, ale o modelu Galaxy Book S – novém notebooku s operačním systémem Windows 10.

 • První pohled na Asus ROG Phone 2 – nejlepší herní smartphone

  autor: Saša Ševčík

  Herní smartphone ROG Phone 2 od společnosti Asus si odbyde oficiální premiéru pro evropský trh až v září na veletrhu IFA. GEEK magazín měl nicméně exkluzivní možnost, tuto unikátní novinku otestovat již s předstihem. Co od ní mohou hráči čekat?

 • Vyladěno k dokonalosti. Asus ukázal novou herní mašinu

  autor: Stanislav Holý

  V kuloárech se již delší dobu spekulovalo o tom, že společnost Asus ukáže světu novou herní mašinu – druhou generaci chytrého telefonu ROG Phone. A to se nyní skutečně stalo. Musíme přitom konstatovat, že novinku výrobce vyladil takřka k dokonalosti.

 • Otočný fotoaparát v hlavní roli. Galaxy A80 je v prodeji

  autor: Karel Dvořák

  Měsíce čekání jsou u konce, společnost Samsung uvedla do prodeje očekávaný smartphone Galaxy A80. Ten podobně jako další áčka cílí především na mladou generaci mobilních uživatelů, zaujme unikátní konstrukcí s otočným fotoaparátem.

 • Chystá se nová éra supertelefonů. První bude Asus

  autor: Petr Kirs

  Společnost Qualcomm ohlásila příchod nového mobilního čipsetu Snapdragon 855+, kterým se mají chlubit ty nejlepší smartphony na trhu. Vůbec prvním takovým supertelefonem má být herní mašina od společnosti Asus, má mít vyšší procesorový i grafický výkon.  

 • Levné mobily dostanou po letech nové vnitřnosti

  autor: Stanislav Holý

  Po bezmála pěti letech se rozhodla společnost Qualcomm aktualizovat svou dvoustovkovou řadu procesorů, kterou využívají především ty levnější smartphony. Díky tomu bychom se měli dočkat výkonnějších mobilů v cenově nejpříznivější kategorii.

 • Recenze: Sony Xperia 1 – zasloužená jednička

  autor: Saša Ševčík

  Tím nejlepším z nabídky chytrých telefonů od společnosti Sony je v současnosti model Xperia 1, který je na tuzemském trhu čerstvou novinkou. Zaujme především protáhlým 4K displejem, trojitým fotoaparátem a v neposlední řadě také špičkovým výkonem.

nahoru