Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička
Update: První trailer na GTA VI uvidíme začátkem prosince

Update: První trailer na GTA VI uvidíme začátkem prosince

Události
Grand Theft Auto V (PS5)_1175537720
Grand Theft Auto V (PS5)
578 Kč 699 Kč
495 Kč 599 Kč
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (Xbox)_55290678
Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition (Xbox)
536 Kč 649 Kč

Jak bude vypadat nová generace nejúspěšnější hry všech dob? To bychom se měli dozvědět už za pár týdnů, jak v návaznosti na článek Bloombergu oznámili tvůrci z Rockstar Games.

Aktualizace:

Ředitel Rockstar Games, Sam Houser, na sociální síti X potvrdil, že první pohled na šesté Grand Theft Auto dostaneme ještě letos, a to na začátku prosince. Jeho post za necelé dvě hodiny nabral přes 35,5 milionů shlédnutí. Těšíte se taky?

Původní zpráva:

Jason Schreier v článku pro magazín Bloomberg uvádí, že podle jeho zdrojů odhalí Rockstar Games nejočekávanější hru současnosti už velmi brzy.

Konkrétně by se tak mělo stát ještě do konce aktuálního týdne, tedy nejpozději v neděli 12. listopadu 2023. Schreierovi to prý pod zárukou anonymity potvrdilo nezávisle hned několik zdrojů z herního týmu. Připomínáme, že Jason Schreier není jen tak někdo – jde o jednoho z nejznámějších herních novinářů současnosti, který také mapuje vývoj her ve svých knihách jako Pot, krev a pixely nebo Press Reset.

Co vše už víme o šestém Grand Theft Auto? 

Na GEEK Magazínu jsme v minulosti psali o GTA VI již několikrát, například v souvislosti s masivním únikem v loňském roce nebo přesunem části vývojářů na Red Dead Redemption 3. Schreier ve svém textu potvrzuje některé dřívější spekulace, tedy například to, že půjde o příběh ve stylu Bonnie & Clyde se dvěma hlavními hrdiny (mužem a ženou) odehrávající se na Floridě. Tyto domněnky jsme přinesli už před více než rokem v článku se zákulisními informacemi z vývoje

Lze očekávat, že tento nebo nejpozději příští týden dojde k oznámení v podobě tiskové zprávy a možná pár prvních screenshotů. Během prosince bychom se následně měli dočkat prvního velkého traileru, který firma Rockstar Games plánuje uvést u výročí 25 let své existence. Sama série Grand Theft Auto je pak ještě starší, vždyť první díl vyšel už v roce 1997, ovšem tehdy ještě pod hlavičkou studia DMA Design, které se posléze dostalo po sérii několika přeprodejů na přelomu tisíciletí do struktur Take-Two a dnes nese jméno Rockstar North. Firma by mimochodem měla v průběhu středy reportovat svoje hospodářské výsledky, což může s plánovaným ohlášením hry a prvními oficiálními informacemi dost dobře souviset. Tak uvidíme, na co se můžeme těšit. 

 

Ohodnoť článek:

Názory ostatních Geeků (1)

Ahmad

Beneath a canopy of stars, a nomad wandered the vast desert, guided only by the celestial map overhead. The sand beneath their feet was a shifting canvas, sculpted by the whims of the wind into dunes that stood like silent sentinels against the night. The air was a cool embrace as the nomad pressed on, a solitary figure surrounded by an ocean of sand. In the distance, the silhouette of ancient ruins emerged, the remnants of a civilization long forgotten by time. As the nomad approached, the ruins whispered tales of a once-thriving oasis and the echoes of laughter that once filled its now-silent halls. The desert held its secrets close, sharing them only with those who sought solace in its endless expanse.

Máš něco na srdci?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru