Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

rog

 • Alan Walker fušuje už i do herních notebooků

  autor: Stanislav Holý

  DJ Alan Walker je dobře znám snad každému, kdo se zajímá o muziku. Nyní se zapojil i do tvorby nového notebooku ze série Asus ROG Zephyrus – pochází od něj některé designové prvky.

 • Recenze: Asus ROG STRIX Scope RX – rychlost a preciznost

  autor: Stanislav Holý

  Asus ROG STRIX Scope RX může na první pohled vypadat jako další tuctová herní klávesnice. Ve skutečnosti však tento model jako první na světě využívá nové opticko-mechanické spínače ROG RX Red. Co od nich můžeme čekat v praxi?

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů má nového vládce

  autor: Stanislav Holý

  Z pozice nejvýkonnějšího chytrého telefonu na světě byl po několika měsících nadvlády sesazen ROG Phone 3 od společnosti Asus. Kdo by si myslel, že žezla se ujal nějaký model s novým čipsetem Snapdragon 888 od Qualcommu, byl by na omylu.

 • Recenze: Asus ROG Phone 3 – nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Přímo na vrcholku potravního řetězce se drží již několik měsíců za sebou herní smartphone Asus ROG Phone 3, alespoň tedy co se nabízeného výkonu týče – na ten je zkrátka konkurence krátká. Hlavní hrdina dnešní recenze nicméně dovede překvapit v celé řadě dalších ohledů.

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů ovládl špičkový herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Do čela žebříčku těch nejvýkonnějších telefonů s operačním systémem Android se už po pár týdnech prodejů vyšvihnul herní smartphone ROG Phone 3 od společnosti ASUS. Dokládá to aktuální statistika benchmarkové utility AnTuTu za měsíc srpen.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Potřetí a nejlépe. Asus ROG Phone 3 je nejvýkonnější herní smartphone

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Asus dnes odhalila ROG Phone 3. V pořadí již třetí generace přitom není pouze novým modelem, ale rovnou celou řadou – zakoupit totiž půjde symbolicky ve třech různých provedeních. A jedním dechem musíme dodat, že jde v současnosti o nejvýkonnější smartphone na světě.

 • Recenze: ASUS ROG Zephyrus G14 – herní výkon v unikátním balení

  autor: Karel Dvořák

  Se zbrusu novým herním notebookem se vytasila před letními prázdninami společnost ASUS. Novinka zvaná ROG Zephyrus G14 zaujme kromě špičkové výbavy, která stačí na všechny moderní hry, také unikátním designem AniMe Matrix.

 • Bez kompromisů: ASUS stvořil herní hybrid notebooku a stolního PC

  autor: Karel Dvořák

  Stále si lámete hlavu, zda upřednostnit na hraní stolní PC nebo notebook? Díky společnosti ASUS už nemusíte, tento výrobce totiž stvořil hybrida mezi notebookem a stolní all-in-one sestavou. A výsledek vypadá více než povedeně.

 • První pohled na Asus ROG Phone 2 – nejlepší herní smartphone

  autor: Saša Ševčík

  Herní smartphone ROG Phone 2 od společnosti Asus si odbyde oficiální premiéru pro evropský trh až v září na veletrhu IFA. GEEK magazín měl nicméně exkluzivní možnost, tuto unikátní novinku otestovat již s předstihem. Co od ní mohou hráči čekat?

 • Vyladěno k dokonalosti. Asus ukázal novou herní mašinu

  autor: Stanislav Holý

  V kuloárech se již delší dobu spekulovalo o tom, že společnost Asus ukáže světu novou herní mašinu – druhou generaci chytrého telefonu ROG Phone. A to se nyní skutečně stalo. Musíme přitom konstatovat, že novinku výrobce vyladil takřka k dokonalosti.

nahoru