Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

rtx 30

 • Umělá inteligence míří na Linux, radost udělá hlavně hráčům

  autor: Lenka Chmátalová

  V letošním roce se urodilo hned několik her, které podporují technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), tedy renderování pomocí umělé inteligence. Tím ale přísun novinek nekončí, Valve a Nvidia totiž spojily síly, a tak DLSS míří nově i na Linux.

 • Popularita notebooků stoupá. A to i u hráčů

  autor: Lenka Chmátalová

  Popularita notebooků neustále stoupá. Podle statistik se dokonce přenosné počítače prodávají lépe než tradiční PC sestavy. Nebavíme se přitom pouze o multimediálních strojích, ale také o plnokrevných herních mašinách. Jaké je vlastně hraní na notebooku s grafikou NVIDIA GeForce RTX 30?

 • Maximální FPS pod taktovkou umělé inteligence. Jak funguje NVIDIA DLSS?

  autor: Lenka Chmátalová

  V letošním roce se urodilo hned několik her, které podporují technologii NVIDIA DLSS (Deep Learning Super Sampling), tedy renderování pomocí umělé inteligence. Proto se společně nyní podíváme, jak vlastně tato technologie funguje a k čemu je v praxi dobrá.  

 • Ampere v plné síle: Grafiky PALiT s jádry GeForce RTX 30 se představují

  autor: Stanislav Holý

  Všechny nové karty řady GeForce RTX 30 jsou již oficiálně v prodeji, proti svým předchůdcům nabízí především výrazný nárůst výkonu při zachování atraktivní cenovky. V dnešním článku si představíme novinky od společnosti PALiT.

nahoru