Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Windows

 • Zabezpečení a spolehlivost počítačů pod taktovkou Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Rychlý start, spolehlivé zabezpečené a elegantní design – to jsou hlavní lákadla moderních zařízení s operačním systémem Windows 10 Pro. Patrně i díky tomu je platforma od společnosti Microsoft tím vůbec nejrozšířenějším řešením na celém světě. A jedenáctky chtějí tento trend potvrdit.

 • Velký přehled novinek ve Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Dnes nastal očekávaný den D. Společnost Microsoft vydala svůj očekávaný operační systém Windows 11. Ten přináší celou řadu novinek a vylepšení. Co všechno od něj můžete čekat?

 • Poběží vám Windows 11? Zkuste nový nástroj

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft vydala očekávaný nástroj PC Health Check, díky kterému si může kdokoliv ověřit, zda na jeho sestavě poběží operační systém Windows 11. Ten by si měl odbýt premiéru již přespříští týden.

 • Systém Windows 11 vyjde v říjnu. Letos se ale všichni nedočkají

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že nový operační systém Windows 11 bude k dispozici od příštího měsíce, konkrétně od úterý 5. října. Ti, co na něj budou chtít přejít zadarmo, si ale patrně počkají déle.

 • Geek zprovoznil Windows 11 na šest let starém smartphonu

  autor: Stanislav Holý

  V souvislosti s Windows 11 se často mluví o nárůstu hardwarových nároků, kvůli čemuž si bude muset řada lidí pořídit nové počítače. Geek Gustave Monce však nyní ukázal, že jedenáctky mohou běhat klidně i na šest let starém smartphonu.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Božský režim bude součástí Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Operační systém Windows 11 ještě oficiálně ani nevyšel, přesto se nejrůznější testeři předhánějí, kdo o něm nabídne zajímavější informace o této novince. Server Tom’s Guide například nyní upozornil, že nedílnou součástí jedenáctek bude Božský režim.

 • Pozor na testovací verze, Windows 11 láká i počítačové piráty

  autor: Saša Ševčík

  Před měsícem uvolnila společnost Microsoft ke stažení první testovací verzi Windows 11. Přestože té finální se dočkáme až na konci roku, již nyní zaujaly jedenáctky počítačové piráty. Ti pod názvem „Windows 11“ často šíří škodlivé kódy.

 • Poběží vám Windows 11 na PC? Toto jsou hardwarové požadavky

  autor: Saša Ševčík

  Finální verze operačního systému Windows 11 by měla vyjít až později v letošním roce. Microsoft nicméně již nyní zveřejnil minimální hardwarové požadavky na systém a zároveň šikovný prográmek, který ověří kompatibilitu.

 • Windows 11 jsou oficiální. Nainstalovat půjdou aplikace z Androidu

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft dnes večer odhalila nástupce aktuálně nejpopulárnějších desítek. Novinka se dle očekávání jmenuje Windows 11 a přináší celou řadu dramatických změn – od vzhledu až po fungování systému.

nahoru