Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

mate

 • Žebříček nejvýkonnějších mobilů má nového vládce

  Z pozice nejvýkonnějšího chytrého telefonu na světě byl po několika měsících nadvlády sesazen ROG Phone 3 od společnosti Asus. Kdo by si myslel, že žezla se ujal nějaký model s novým čipsetem Snapdragon 888 od Qualcommu, byl by na omylu.

 • Nový vládce fotomobilů. Kdo převzal žezlo?

  Letos v říjnu se do čela žebříčku nejlepších fotomobilů vyhoupl Huawei Mate 40 Pro. Kralovat však nevydržel příliš dlouho, neboť žezlo přebral ještě před koncem roku jiný model. Zástupci společnosti Huawei ale rozhodně smutnit nemusí…

 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Podruhé a lépe. Huawei má další skládací smartphone

  Barcelonský mobilní veletrh se sice kvůli koronaviru letos nekonal, ale výrobci smartphonů se přesto předhánějí, kdo nabídne zajímavější novinku. Huawei se například vytasil s druhou generací svého skládacího mobilu s ohebným displejem, jmenuje se Mate Xs.

 • Další bude Sharp. Japonci ukázali prototyp ohebného mobilu

  Výrobci chytrých telefonů se v posledních měsících předhánějí, kdo nabídne skládací smarpthone s ohledným displejem v zajímavějším provedení. S vlastním návrhem nyní přispěchala také společnost Sharp.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Skládacím smartphonům patří budoucnost. Vlastní model představí také Honor

  Fenoménem posledních měsíců jsou skládací smartphony, které kombinují to nejlepší ze světa tabletů a smartphonů. Podle výrobců patří takovým zařízením budoucnost, první se začnou prodávat ještě letos. Vlastní model ukáže také Honor.

 • MWC 2019: Huawei má vlastní skládací smartphone. Opravdu se povedl

  Vlastní skládací smartphone představila společnost Huawei na veletrhu MWC 2019 ve španělské Barceloně. Novinka láká na obří skládací displej, ale také podporu 5G sítí či rychlého nabíjení. První pohled na zařízení nasvědčuje tomu, že Mate X skutečně povedl.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru