Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

nositelná elektronika

 • Dlouhá výdrž a stres pod kontrolou. Huawei se s hodinkami vytáhl

  autor: Karel Dvořák

  Druhou generaci svých chytrých hodinek Watch GT představila společnost Huawei. Novinka se bude nabízet ve dvou různých velikostech, a navzdory celé řadě vylepšení si zachová podle informací výrobce stále příznivou cenovku.

 • Chytré hodinky Watch Magic se naučily komunikovat česky

  autor: Petr Kirs

  Akční a stylové hodinky Watch Magic od společnosti Honor dostaly novou aktualizaci, která patrně potěší všechny tuzemské uživatele. Po její instalaci je totiž v tomto kousku nositelné elektroniky možné používat konečně češtinu.

 • Amazon naučí elektroniku číst lidské emoce

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Amazon se chystá opět posunout hranice elektroniky. Tentokrát naučí elektroniku rozpoznávat lidské emoce, jako první to má umět novinka z oblasti nositelné elektroniky.

 • Jak vybrat sporttester – hodinky pro sportovce

  autor: Tomáš Lichnovský

  Pojďme společně najít sporttester přesně podle vašich potřeb. Chcete s ním běhat, cvičit, jezdit na kole, nebo se dokonce potápět? Ukážeme vám, které funkce a specifikace by mu neměly chybět.

 • Jak vybrat fitness náramek

  autor: Tomáš Lichnovský

  Rozhodli jste se, že si koupíte chytrý náramek? Super nápad! Fitness náramky nabízí za relativně nízkou cenu (oproti chytrým hodinkám) všechny základní funkce k monitoringu pohybu nebo spánku.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru