Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Ochutnávka prvních her z Apple Arcade Události
Apple iPad Air, 64GB, Wi-Fi, zlatá, 2019
Apple iPad Air, 64GB, Wi-Fi, zlatá, 2019
11 975 Kč 14 490 Kč
Apple iPhone Xs, 64GB, stříbrná
Apple iPhone Xs, 64GB, stříbrná
24 785 Kč 29 990 Kč
Apple iPad Mini, 64GB, Wi-Fi, zlatá, 2019
Apple iPad Mini, 64GB, Wi-Fi, zlatá, 2019
9 496 Kč 11 490 Kč
Apple iMac 21,5" i3 3.6GHz, 1TB, Retina 4K
Apple iMac 21,5" i3 3.6GHz, 1TB, Retina 4K
33 050 Kč 39 990 Kč
Apple iPhone Xs Max, 64GB, stříbrná
Apple iPhone Xs Max, 64GB, stříbrná
27 264 Kč 32 990 Kč

Ochutnávka prvních her z Apple Arcade

autor: Saša Ševčík
Už letos na podzim spustí společnost Apple novou herní službu Arcade. Prostřednictvím ní bude nabízet neomezený přístup k hrám, a to za měsíční poplatek. Podívejte se na první ukázky exkluzivních titulů, na které se můžeme těšit.

Společnost Apple představila v pondělí celou řadu nových služeb. Velmi zajímavě vypadá především herní novinka zvaná Apple Arcade, která bude dostupná prakticky na všech platformách od amerického počítačového gigantu. Konkrétně na iPhonech, iPadech, počítačích s macOS a na multimediálním centru Apple TV.

Představení služby Arcade

 

Hráči díky nové službě nebudou muset kupovat každou hru zvlášť, ale jednoduše rovnou získají přístup ke všem titulům naráz. Ve hrách se přitom nebude objevovat žádná reklama ani mikrotransakce. Účet bude možné sdílet až s šesti rodinnými příslušníky najednou a jednotlivé tituly bude po stažení možné hrát i v režimu offline.

Více informací se dozvíme až na podzim, kdy bude služba Apple Arcade spuštěná. Už nyní nicméně americký počítačový gigant láká na prvních šest her, které budou k dispozici. Při spuštění jich mimochodem má být více než sto.

 

Where Cards Fall

Podmanivá logická hra s poutavým příběhem žánru „coming of age“. V jejím průběhu se potýkáš s nejistotou a nástrahami emočně složitého středoškolského života.

Upoutávka na hru Where Cards Fall

 

The Pathless

V téhle mytické, surrealisticky laděné adventuře se lovec a jeho orel vydávají na dalekou cestu zalesněným ostrovem, aby zbavili svět kletby. Akce se jako ve filmu prolínají s příběhem zasazeným do překrásné snové krajiny.

Upoutávka na hru The Pathless

 

LEGO Brawls

Tahle brawlerovka pro víc hráčů se odehrává v LEGO vesmíru, kterým se prohánějí stroje postavené samotnými hráči. Ti si vytvářejí i své postavy a pak proti sobě vedou bitvy.

Upoutávka na hru LEGO Brawls

 

Hot Lava

Nešlap. Na. Podlahu. Všude je láva. Utíkej, skákej, šplhej a surfuj – s kamarády nebo bez nich. Tahle nostalgická hra tě přenese zpátky do dětství.

Upoutávka na hru Hot Lava

 

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

Rytíři a kobky plné pokladů – nový Oceanhorn se odehrává 1 000 let před původní verzí a je od základu předělaný. Strhující grafika a nové taktické možnosti nadchnou nejrůznější typy hráčů.

Upoutávka na hru Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm

 

Beyond a Steel Sky

Vítej v dystopii Union City. Netrpělivě očekávané pokračování téhle logické hry je plné neobyčejných výzev a přesvědčivých postav. Dokážeš se nabourat do AI systému města?

Upoutávka na hru Beyond a Steel Sky

Názory ostatních Geeků

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze.

Máš něco na srdci?

Nahoru