Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

wearables

 • Jak vybrat chytré hodinky

  Obdivuhodný design, užitečné funkce i data o vlastní aktivitě. To jsou jen některé z důvodů, kvůli kterým si chytré hodinky pořizuje čím dál tím více zákazníků. Výběr toho správného modelu se nicméně stává čím dál tím obtížnější úlohou, se kterou se vám proto v tomto průvodci pokusíme pomoci.

 • Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

  Abyste potenciál svých smartwatch vyždímali na 100 %, musíte je spárovat s telefonem. V následujícím článku se dozvíte, jak spárovat chytré hodinky Apple Watch s iPhonem a další oblíbené hodinky s telefony s operačním systémem Android.

 • Jak funguje fitness náramek? Pár slov o senzorech a tipy na přesnější měření

  Měří počet kroků, spálené kalorie, tep a spoustu dalších věcí. Ale jak to dělá? Tentokrát se podíváme na to, jak funguje fitness náramek – ale nebojte se, technické to bude jenom trošku.

 • Fitbit Premium nyní k nákupu hodinek zcela zdarma až na 1 rok

  Při zakoupení chytrých hodinek či sportovního náramku od společnosti Fitbit nyní jako dárek dostanete prémiové členství na 6 až 12 měsíců zcela zdarma.

 • Recenze: Amazfit GTS 2 – pan dokonalý s atraktivní cenou

  Amazfit GTS 2 jsou velmi stylové chytré hodinky, které se chlubí řadou pokročilých funkcí. Aktuálně se navíc dají na CZC.cz koupit s velmi výraznou slevou. Právě proto jsme se rozhodli zjistit, co všechno můžete od tohoto modelu čekat.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chytré hodinky Galaxy Watch Active2 přijdou s posilou

  Příští měsíc se začnou oficiálně prodávat nové chytré hodinky Galaxy Watch Active2 od společnosti Samsung. Na trh přijdou s posilou – duální QI bezdrátovou nabíječkou, kterou můžete využít nejen k dobíjení hodinek, ale také chytrých telefonů. Získat ji přitom můžete nyní v rámci předobjednávky úplně zadarmo.

 • Podruhé a lépe. Samsung odhalil chytré hodinky Galaxy Watch Active2

  Pouhých pár dní po premiéře tabletu Galaxy Tab S6, který má ambice konkurovat klasickým notebookům, se společnost Samsung pochlubila další zajímavou novinkou. Řeč je o chytrých hodinkách Galaxy Watch Active2, které překonávají svého předchůdce prakticky ve všech ohledech.

 • Bez drátů i na cestách. Hodinky Samsung Galaxy Watch Active přijdou s posilou

  Přesně za týden se začnou oficiálně prodávat nové chytré hodinky Galaxy Watch Active od společnosti Samsung. Na trh přijdou s posilou – bezdrátovou powerbankou, kterou můžete využít na cestách klidně i k nabíjení hodinek. Získat ji přitom můžete úplně zadarmo.

 • Jak vybrat sporttester – hodinky pro sportovce

  Vybíráte sporttester, který má přesně odpovídat vašim potřebám? Pak byste si neměli nechat ujít následující řádky, které definují samotný sporttester, popisují jeho nejdůležitější parametry a doporučují i konkrétní modely.

 • Jak vybrat fitness náramek

  Atraktivní design, nízká hmotnost i lákavá cenovka. To jsou jen některé z mnoha předností populárních fitness náramků, zajímavé alternativy k chytrým hodinkám. S rostoucí nabídkou rozmanitých modelů se nicméně výběr toho správného zařízení neustále ztěžuje. V tomto průvodci si proto představíme všechny důležité parametry, které bychom před zakoupením nového náramku měli znát.

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru