Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

wearables

 • Jak spárovat chytré hodinky s telefonem

  autor: Tomáš Lichnovský

  Abyste potenciál svých smartwatch vyždímali na 100 %, musíte je spárovat s telefonem. V následujícím článku se dozvíte, jak spárovat chytré hodinky Apple Watch s iPhonem a další oblíbené hodinky s telefony s operačním systémem Android.

 • Jak funguje fitness náramek? Pár slov o senzorech a tipy na přesnější měření

  autor: Tomáš Lichnovský

  Měří počet kroků, spálené kalorie, tep a spoustu dalších věcí. Ale jak to dělá? Tentokrát se podíváme na to, jak funguje fitness náramek – ale nebojte se, technické to bude jenom trošku.

 • Fitbit Premium nyní k nákupu hodinek zcela zdarma až na 1 rok

  autor: Ondřej Koch

  Při zakoupení chytrých hodinek či sportovního náramku od společnosti Fitbit nyní jako dárek dostanete prémiové členství na 6 až 12 měsíců zcela zdarma.

 • Jak vybrat chytré hodinky

  autor: Ondřej Koch

  Nabídka chytrých hodinek se v posledních letech neuvěřitelně rozšířila. To zásadní přitom neodhalíte navenek, ale skrývá se v mikročipech pod povrchem. Připravili jsme pro vás velkého rádce, který prozradí, jaké chytré hodinky vybrat a proč.

 • Recenze: Amazfit GTS 2 – pan dokonalý s atraktivní cenou

  autor: Petr Kirs

  Amazfit GTS 2 jsou velmi stylové chytré hodinky, které se chlubí řadou pokročilých funkcí. Aktuálně se navíc dají na CZC.cz koupit s velmi výraznou slevou. Právě proto jsme se rozhodli zjistit, co všechno můžete od tohoto modelu čekat.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Chytré hodinky Galaxy Watch Active2 přijdou s posilou

  autor: Petr Kirs

  Příští měsíc se začnou oficiálně prodávat nové chytré hodinky Galaxy Watch Active2 od společnosti Samsung. Na trh přijdou s posilou – duální QI bezdrátovou nabíječkou, kterou můžete využít nejen k dobíjení hodinek, ale také chytrých telefonů. Získat ji přitom můžete nyní v rámci předobjednávky úplně zadarmo.

 • Podruhé a lépe. Samsung odhalil chytré hodinky Galaxy Watch Active2

  autor: Petr Kirs

  Pouhých pár dní po premiéře tabletu Galaxy Tab S6, který má ambice konkurovat klasickým notebookům, se společnost Samsung pochlubila další zajímavou novinkou. Řeč je o chytrých hodinkách Galaxy Watch Active2, které překonávají svého předchůdce prakticky ve všech ohledech.

 • Bez drátů i na cestách. Hodinky Samsung Galaxy Watch Active přijdou s posilou

  autor: Petr Kirs

  Přesně za týden se začnou oficiálně prodávat nové chytré hodinky Galaxy Watch Active od společnosti Samsung. Na trh přijdou s posilou – bezdrátovou powerbankou, kterou můžete využít na cestách klidně i k nabíjení hodinek. Získat ji přitom můžete úplně zadarmo.

 • Jak vybrat sporttester – hodinky pro sportovce

  autor: Tomáš Lichnovský

  Pojďme společně najít sporttester přesně podle vašich potřeb. Chcete s ním běhat, cvičit, jezdit na kole, nebo se dokonce potápět? Ukážeme vám, které funkce a specifikace by mu neměly chybět.

 • Jak vybrat fitness náramek

  autor: Tomáš Lichnovský

  Rozhodli jste se, že si koupíte chytrý náramek? Super nápad! Fitness náramky nabízí za relativně nízkou cenu (oproti chytrým hodinkám) všechny základní funkce k monitoringu pohybu nebo spánku.

nahoru