Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

fps

 • Call of Duty: Modern Warfare II odhaluje operátory i datum vydání

  Ikonické postavy podsérie Modern Warfare se vrátí v novém dílu Call of Duty, který také dostává příslib data vydání na konci letošního října.

 • Prokletá hra po 21 letech unikla na internet

  Leaker s přezdívkou x0r z fóra 4chan tvrdí, že má v ruce velmi pokročilý build Duke Nukem Forever, hry držící rekord nejdelšího vývoje v historii.

 • Recenze: Fortron Clippers 1K – pořádná dávka energie

  Prémiová online UPS s dvojitou konverzí v designu rack/věž, která vyniká vysokou účinností a tedy i nižšími náklady na provoz. Tak by se dala ve zkratce charakterizovat letošní novinka Fortron Clippers 1K, kterou si dnes proklepneme.

 • Hry běží na novém Xboxu plynuleji, ale ne všechny

  Společnost Microsoft vypustila již minulý měsíc do světa novou funkci zvanou FPS Boost. Tato technologie dovoluje u některých her v praxi klidně i zdvojnásobit snímkovou frekvenci na konzolích Xbox Series X a Series S.

 • Zapomeňte na Counter-Strike. FPS střílečka Valorant má velké ambice

  Po několika únikách se konečně dočkáváme prvního oficiálního oznámení o chystané FPS hře od studia Riot Games. Titul Valorant vypadá podle první ukázky velmi slibně, počkat si na něj nicméně budeme muset až do léta.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenzujeme Borderlands 3 - máte rádi pizzu?

  S Borderlands 3 snad ani nemohli v Gearboxu šlápnout vedle. Hra, která zpopularizovala žánr looter-shooter a fantasticky skloubila to nejlepší z Diabla a z libovolné střílečky, je zpět ve své nejlepší formě.

 • Preview: Wolfenstein: Youngblood

  Střílečka s bohatým rodokmenem se přesouvá do osmdesátých let. Vyměňuje náckobijce B.J. Blazkowicze za dvojici sester, které v Paříži rozpoutají povstání proti německé okupaci. Wolfenstein: Youngblood vychází již za dva měsíce, tak si pojďme říci, co od nového dílu v prastaré sérii očekávat.

 • Preview: Borderlands 3

  V září se po dlouhých sedmi letech dočkáme plnohodnotného pokračování parádní střílečky Borderlands 2. Tvůrci slibují šílenou jízdu v postapokalyptickém světě s kvanty zbraní a hláškujícími postavami. Co dalšího můžeme čekat?

100% GEEKsměs bez elektroniky 100% GEEKsměs bez elektroniky
nahoru