Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

hudba

 • Hologramy skupiny ABBA již řádí na pódiu

  autor: Karel Dvořák

  Milovníci skupiny ABBA i technologičtí nadšenci se konečně dočkali. V Londýně odstartovala série koncertů této slavné popové skupiny, na které však místo hudebníků vystupují hologramy. A je to velkolepá show.

 • Věc od Spotify míří oficiálně do prodeje, ale zatím jen v USA

  autor: Petr Kirs

  Už loni na jaře Spotify oznámilo, že vstoupí na trh s vlastním hardwarem. Nyní se tak konečně stalo. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Apple odhalil dva nové MacBooky Pro. A to není všechno

  autor: Saša Ševčík

  Během pouhého měsíce jsme se dnes dočkali již druhé tiskovky společnosti Apple. Americký podnik na akci odhalil další várku novinek – prim přitom tentokrát hrály počítače a hudba. Co všechno bylo k vidění?

 • ABBA trhá rekordy i s hologramy. Některé koncerty jsou již vyprodané

  autor: Karel Dvořák

  Na začátku září oznámila popová skupina ABBA, že se příští rok chystá na turné – zpěváky však na pódiu zastoupí hologramy. Zájem o virtuální idoly je tak obrovský, že některé termíny koncertů jsou již beznadějně vyprodané.

 • ABBA se vydá na turné. Místo zpěváků vystoupí hologramy

  autor: Karel Dvořák

  Slavná švédská popová skupina ABBA se dnes pochlubila, že v listopadu vydá po 40 letech nové album. Ještě zajímavější ale je, že se chystá příští rok na turné – zpěváky však na pódiu zastoupí hologramy.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Recenze: SPC Gear VIRO – kvalitní zvuk a pohodlí

  autor: Saša Ševčík

  Není žádným tajemstvím, že kvalita zvukové reprodukce se velkou měrou podílí na tom, jaký bude celkový prožitek ze hry či filmu. Právě proto se dnes společně podíváme, co nabízí jedny z nejoblíbenějších sluchátek současnosti – SPC Gear Viro.

 • Apple Music nabídne HiFi. A bude zadarmo

  autor: Stanislav Holý

  Vymodlená novinka všech hudebních fajnšmekrů, kteří používají Apple Music se opravdu stane skutečností. Zástupci amerického počítačového gigantu oznámili, že nabídnou HiFi, tedy audio v prvotřídní, bezztrátové kvalitě.

 • Recenze: Marshall Major IV Bluetooth – pokračovatel legendy

  autor: Stanislav Holý

  Velice solidní parametry, retro vzhled a v neposlední řadě také dlouhá výdrž baterie v bezdrátovém režimu. To jsou hlavní přednosti sluchátek Major IV Bluetooth od společnosti Marshall, které si dnes důkladně proklepneme.

 • Spotify chce uspět s vlastním hardwarem. Jmenuje se Věc

  autor: Petr Kirs

  Spotify už nechce být označováno jako streamovací gigant, minulý týden se tento podnik rozhodl vstoupit na trh i s vlastním hardwarem. Za velmi netradičním názvem se ukrývá zařízení, které lidé budou používat ve svých automobilech.

 • Už žádné triky. Spotify umožní stahovat alba

  autor: Petr Kirs

  Na internetu je možné najít celou řadu triků, jak stahovat hudební alba prostřednictvím Spotify do svých počítačů. Nic z toho už ale nebude třeba, prostřednictvím nové aktualizace tuto možnost Spotify nabídne i prostřednictvím své desktopové aplikace.

nahoru