Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

XBOX

 • Recenze: Kingdom Come: Deliverance – Royal Edition – dotaženo k dokonalosti

  autor: Karel Dvořák

  Hra Kingdom Come: Deliverance vyšla před více než rokem. Posledních 15 měsíců ale tvůrci přidávali neustále nový obsah. Co mohou hráči od jednotlivých DLC čekat a jak si s titulem poradí moderní počítače?

 • E3 2019 #2 - Microsoft představil spoustu her i novou konzoli

  autor: Adam Plechatý

  Project Scarlett, jak zní kódové označení budoucí konzole od Microsoftu, bude oplývat čtyřnásobným výkonem oproti současnému Xboxu a vyjde na vánoce příští rok. Do té doby nás zabaví desítky nových titulů a speciální služba xCloud pro streamování her.

 • Google spustí herní službu Stadia v listopadu. Češi ale mají zatím smůlu

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Google tento týden představila blíže plány o chystané službě Stadia, se kterou bude cílit na herní nadšence. Podnik prozradil i to, ve kterých státech bude novinka dostupná. Právě to ale tuzemským uživatelům příliš radost neudělá.

 • Preview: Wolfenstein: Youngblood

  autor: Adam Plechatý

  Střílečka s bohatým rodokmenem se přesouvá do osmdesátých let. Vyměňuje náckobijce B.J. Blazkowicze za dvojici sester, které v Paříži rozpoutají povstání proti německé okupaci. Wolfenstein: Youngblood vychází již za dva měsíce, tak si pojďme říci, co od nového dílu v prastaré sérii očekávat.

 • Kingdom Come vychází v královské edici, zahrát si můžete i za Terezu

  autor: Petr Kirs

  Už více než rok je na trhu české RPG Kingdom Come: Deliverance, za kterým stojí české vývojářské studio Warhorse Studios. Tvůrci prakticky celou dobu přidávají nový obsah. Ten nejnovější a zároveň poslední vychází právě nyní – těšit se v něm můžeme například na Terezu.

 • Preview: Ghost Recon Breakpoint

  autor: Adam Plechatý

  V říjnu se dočkáme pokračování populární série taktických stříleček Ghost Recon s podtitulem Breakpoint. Tentokrát se podíváme na smyšlený ostrov a bojovat budeme s bývalými kolegy i (až po vrtule) ozbrojenými drony. Těšíte se stejně jako my?

 • Simulátor života The Sims 4 je zadarmo. Ale jen pro ty rychlé

  autor: Petr Kirs

  Čtvrtou generaci simulátoru ze života lidí je možné stahovat zadarmo, ale jen dočasně. Titul The Sims 4 mohou získat majitelé účtů na Origin. Poradíme, jak na to.

 • 5 nejprodávanějších videoher všech dob

  autor: Petr Kirs

  Jsou to tituly, které bavily hráče dlouhá léta. A mnoho z nich se těší popularitě i v současnosti. Sestavili jsme seznam pěti nejprodávanějších her pro počítače a konzole všech dob. Zahráli jste si je všechny?

 • Mortal Kombat 11 - Final Round. Fight!

  autor: Adam Plechatý

  Mortal Kombat 11 nabízí velkolepý příběh s Hollywoodskou kvalitou produkce, spoustu herní náplně a tolik online režimů, že si vybere skutečně každý. Opět přišel čas zachránit Zemi před nemrtvými bojovníky z Netherrealm a vyslechnout si jasný pokyn. Fight!

 • Preview: Vampire The Masquerade Bloodlines 2

  autor: Adam Plechatý

  Nečekaného pokračování upírského RPG Vampire The Masquerade Bloodlines se nedočkáme dříve jak začátkem roku 2020, ale to neznamená, že si o něm nemůžeme nechat zdát. Vše, co o hře víme, se dozvíte u nás.

nahoru