Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Nejlepší fotomobil na světě má Xiaomi

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Xiaomi odhalila tento týden dlouho očekávanou vlajkovou loď Mi 10, která bude navíc dostupná ve vylepšené variantě Mi 10 Pro. Podle žebříčku DxOMarku jde aktuálně o nejlepší fotomobil na světě.

 • Recenze: CZC Sorcerer GK900 – poctivá herní mechanika

  autor: Karel Dvořák

  Každý hráč potřebuje to správné náčiní, o tom není pochyb. Nabídka herních periferií je nicméně velmi široká a ceny se mohou v případě těch nejlepších modelů vyšplhat klidně i na několik tisíc korun. To však není případ mechanické klávesnice CZC Sorcerer GK900.

 • Matka se znovu setkala se zesnulou dcerou. Díky virtuální realitě

  autor: Stanislav Holý

  Existují příběhy, které píše sám život. A jedním z nich je i příběh korejské matky, která se opět shledala se svou zesnulou dcerou, a to jen díky virtuální realitě. Celý dojemný příběh zdokumentovaly televizní kamery.

 • Největší mobilní veletrh nebude. Kvůli koronaviru

  autor: Karel Dvořák

  Svaz GSMA ve středu oficiálně rozhodl, že se letos nebude ve španělské Barceloně konat největší veletrh mobilních technologií na světě Mobile World Congress (MWC). Důvodem jsou obavy ze šíření smrtícího koronaviru Covid-19, který si vyžádal především v Číně už více než tisíc lidských životů.

 • Samsung posunul s novými smartphony laťku vysoko. Láká i na stylové véčko

  autor: Saša Ševčík

  Hned čtyři nové telefony si dnes odbyly premiéru na slavnostní akci Samsungu v San Franciscu. Vedle vlajkových lodí řady Galaxy S20 bylo k vidění také stylové véčko Galaxy Z Flip. Třešničkou nakonec pak byly bezdrátové špunty Galaxy Buds+.

 • Anthem čeká restart, EA celou hru přepracuje

  autor: Saša Ševčík

  Velkého remasteru se dočká po roce na trhu titul Anthem. Společnost Electronic Arts se rozhodla, že jej prakticky úplně celý přepracuje. Fanoušci této sci-fi akce se tak podle všeho mají na co těšit.

 • Cristiano Ronaldo už netáhne? Clear jej nahradil hvězdou z CS:GO

  autor: Stanislav Holý

  Cristiano Ronaldo je aktuálně jedním z nejlepších fotbalistů na planetě, a co víc – jedním z nejuznávanějších sportovců vůbec. Přesto pro značku Clear už není jasnou volbou číslo jedna, nahrazen byl hvězdou z titulu CS:GO.

 • Těšíme se na Half-Life: Alyx – jak správně prodat VR technologii

  Chtěli jste Half-Life 3? Tak to máte smolíka… No, i když buďte rádi. Pravděpodobnost, že by Valve dokázalo naplnit vlhké sny fanoušků je menší, než že by Gordon Freeman konečně promluvil.

 • Recenze: CONNECT IT Neo – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Herní periferie zpravidla nepatří k těm nejlepším, obzvláště pokud se bavíme o modelech pro profesionální uživatele. Právě proto se společnost CONNECT IT zaměřila na běžné uživatele, výsledkem je řada Neo. Co od ní můžeme čekat, si ukážeme v řádcích níže.

 • Google Mapy existují už 15 let. Dárky nadělují uživatelům

  autor: Petr Kirs

  Pro většinu uživatelů jsou i díky operačnímu systému Android v dnešní době Google Mapy naprostou samozřejmostí. Málokoho tak napadne, že tato mapová služba existuje teprve 15 let. K příležitosti výročí dostanou dárky samotní uživatelé.

nahoru