Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Zakladatelé Googlu odstupují z vedení. Otěže převezme Pichai

  autor: Petr Kirs

  Jména Larry Page a Sergey Brin se nezapomenutelně zapsala do historie moderních technologií. Zakladatelé společnosti Google totiž promlouvali nejen do světa internetu, ale významně také do oblastí mobilů, počítačů a chytrých domácností. Nyní však končí.

 • Nejvýkonnější mobily na světě dostanou nové srdce

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Qualcomm odhalila novou mobilní platformu Snapdragon 865, kterou v příštím roce nalezneme v těch nejvýkonnějších mobilech na světě. Jde o nástupce současných modelů Snapdragon 855 a 855+, kterými byly vybaveny ty nejlepší smartphony na trhu.

 • Recenze: Olympus E-M10 Mark III – ideální parťák nejen na cesty

  autor: Karel Dvořák

  Olympus E-M10 Mark III je oceňován fotografy napříč generacemi. Vyzdvihována je zpravidla jeho obrazová kvalita, ikonický design a v neposlední řadě také množství nabízených funkcí. Právě proto jsme se tento kompakt s výměnnými objektivy rozhodli důkladně otestovat.  

 • Miniaturní počítač předělal na stroj, který přežije apokalypsu

  autor: Petr Kirs

  Raspberry Pi je fenoménem několika posledních let, který uchvacuje nejen bastlíře z různých koutů světa. Velmi zajímavou předělávku nyní ukázal Jay Doscher, v jeho podání se levný a miniaturní počítač proměnil na stroj, který „by měl přežít apokalypsu“.

 • Recenze Star Wars Jedi: Fallen Order | GPTV #10

  V aktuální GPTV na vás čeká recenze očekávané akce Star Wars Jedi: Fallen Order, retro Half-Life, přehled těch nejdůležitějších herních novinek za poslední měsíc a pochopitelně nesmí chybět ani nabitá soutěž!

 • Recenze: Bose Noise Cancelling 700 – pokračovatel cestovatelské legendy

  autor: Saša Ševčík

  Sluchátka Bose QC35 II se stala doslova legendou mezi cestovateli díky velmi povedené funkci aktivního potlačení okolního hluku. Na tento úspěšný model se nyní snaží navázat nové sedmistovky, které jsou bez nadsázky po všech stránkách lepší.

 • Recenze: Sony WF-1000XM3 – v malém těle bohatý zvuk

  autor: Saša Ševčík

  Bezdrátové špunty jsou fenoménem poslední doby. Velmi zajímavý kousek má přitom před letošními Vánocemi na trhu společnost Sony, elegantní model s ergonomickým tvarem WF-1000XM3 totiž nabízí řadu pokročilých technologií.

 • Recenze: TP-LINK Tapo C200 – šikovný hlídač domácnosti

  autor: Petr Kirs

  Noční vidění, záznam ve Full HD rozlišení a možnost 360stupňového pohybu. To jsou hlavní přednosti, na které láká šikovný hlídač domácnosti – bezpečnostní kamera TP-LINK Tapo C200. Jaké jsou její kvality v praxi, ověříme v dnešní recenzi.

 • Bláznivý Cybertruck bude honit silniční piráty v Dubaji

  autor: Petr Kirs

  Automobilem, který před koncem letošního roku vzbudil patrně největší rozruch napříč celým světem, je bláznivý Cybertruck od automobilky Tesla. Přestože na jeho příchod budeme čekat až do roku 2021, už nyní s jeho nasazením počítá dubajská policie.

 • Těšíme se na... Doom Eternal

  autor: Adam Plechatý

  Pokračování fantastické střílečky s legendárními kořeny Doom (2016) jsme už touhle dobou měli hrát, ale tvůrci si vzali ještě chvíli čas na poslední dodělávky, a tak se můžeme do března 2020 zatím jen těšit. Na co? Povíme vám to!

nahoru