Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Anthem čeká restart, EA celou hru přepracuje

  autor: Saša Ševčík

  Velkého remasteru se dočká po roce na trhu titul Anthem. Společnost Electronic Arts se rozhodla, že jej prakticky úplně celý přepracuje. Fanoušci této sci-fi akce se tak podle všeho mají na co těšit.

 • Cristiano Ronaldo už netáhne? Clear jej nahradil hvězdou z CS:GO

  autor: Stanislav Holý

  Cristiano Ronaldo je aktuálně jedním z nejlepších fotbalistů na planetě, a co víc – jedním z nejuznávanějších sportovců vůbec. Přesto pro značku Clear už není jasnou volbou číslo jedna, nahrazen byl hvězdou z titulu CS:GO.

 • Těšíme se na Half-Life: Alyx – jak správně prodat VR technologii

  Chtěli jste Half-Life 3? Tak to máte smolíka… No, i když buďte rádi. Pravděpodobnost, že by Valve dokázalo naplnit vlhké sny fanoušků je menší, než že by Gordon Freeman konečně promluvil.

 • Recenze: CONNECT IT Neo – na hry levně

  autor: Saša Ševčík

  Herní periferie zpravidla nepatří k těm nejlepším, obzvláště pokud se bavíme o modelech pro profesionální uživatele. Právě proto se společnost CONNECT IT zaměřila na běžné uživatele, výsledkem je řada Neo. Co od ní můžeme čekat, si ukážeme v řádcích níže.

 • Google Mapy existují už 15 let. Dárky nadělují uživatelům

  autor: Petr Kirs

  Pro většinu uživatelů jsou i díky operačnímu systému Android v dnešní době Google Mapy naprostou samozřejmostí. Málokoho tak napadne, že tato mapová služba existuje teprve 15 let. K příležitosti výročí dostanou dárky samotní uživatelé.

 • Recenze: Fortron HYDRO G 650 PRO – japonská síla

  autor: Karel Dvořák

  Společnost Fortron uvedla letos do prodeje nový napájecí zdroj HYDRO G 650 PRO. Ten láká především na vysokou účinnost díky 80Plus Gold certifikaci, modulární kabeláž a v neposlední řadě také tichý chod. Výrobce si přitom zakládal na kvalitě použitých součástek, o čemž svědčí například použití kondenzátorů japonské výroby i nadstandardní záruka.

 • Virtuální realita pro kutily? Stačí běžecký pás a Death Stranding

  Virtuální realita je fenoménem poslední doby. Řeč přitom není pouze o sofistikovaných headsetech, které jsou aktuálně k mání v prodeji, ale také o nejrůznějším příslušenství. A co víc, některé si můžete vyrobit i sami doma, jak ukázal youtuber Allen Pan.

 • Konec špatného WiFi signálu. Vynález zdesetinásobí dosah

  Bezdrátové WiFi sítě čeká malá revoluce, alespoň co se týká šíření signálu. Slibují to odborníci z Massachusettského technologického institutu (MIT), který vyvinuli speciální chytrý povrch RFocus. Ten může pro radiové sítě fungovat jako zrcadlo či čočka.

 • Žádná čekací listina, Nvidia otevře hraní v cloudu všem

  autor: Saša Ševčík

  Velké překvapení si na dnešek připravila společnost Nvidia pro své skalní fanoušky. Zrušila čekací listinu u herní cloudové služby GeForce Now a místo toho ji otevřela všem. Zároveň představila nabídku členských plánů.

 • The Last of Us: Part II si brzy budete moci zahrát. Ve verzi pro PlayStation 1

  autor: Karel Dvořák

  Ještě několik měsíců si budeme muset počkat, než se The Last of Us: Part II objeví na pultech obchodů. Čekání nám zkrátí technologický nadšenec Bearly Regal, který předělal ukázku tohoto titulu do grafiky pro PlayStation 1.

nahoru