Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Články

 • Google Stadia je v Česku. Vše, co potřebujete vědět

  autor: Saša Ševčík

  Čekání je u konce, Google Stadia je oficiálně v Česku. Do našich luhů a hájů tak zamířila po GeForce Now a xCloudu další herní streamovací platforma. Přinášíme přehled všeho, co potřebujete o novince vědět.

 • Test: Jak fotí Huawei Mate 40 Pro?

  autor: Stanislav Holý

  Ještě před Vánocemi ukořistil titul nejlepšího fotomobilu na světě smartphone Huawei Mate 40 Pro. V závěsu za sebou nechal veškerou konkurenci – dokonce i nejnovější iPhony od Applu.

 • Vzácný ovocný strom vypěstovali ze semen, která chřadla 2000 let v jeskyni

  autor: Petr Kirs

  Vědcům se podařilo vypěstovat vzácný ovocný strom, o kterém si mysleli, že byl již stovky let ztracen. Využili k tomu přitom semena, která chřadla 2000 let ve starověkých ruinách a jeskyních. Tento experiment jasně ukazuje, jak dlouhou životaschopnost semena mají.

 • Xbox Series X vs PlayStation 5. Srovnáváme nejvýkonnější konzole na trhu.

  autor: Adam Plechatý

  Konzole nové generace jsou konečně mezi námi a válka o tu nejlepší herní mašinku se po dlouhých sedmi letech rozzuřila opět naplno. Která konzole je pro vás ta pravá? Odpověď najdete v našem srovnávacím článku.

 • Test: Jak fotí Apple iPhone 12 Pro?

  autor: Saša Ševčík

  K tomu nejlepšímu, co Apple přinesl v letošním roce na trh, patří bezesporu iPhone 12 Pro. Jde o vrcholnou edici, která cílí na náročné uživatele. V dnešním článku se nicméně zaměříme výhradně na kvalitu fotoaparátů, které tento model nabízí.

 • Toto je srdce nejlepších mobilů. Vyrábět ho bude Samsung

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Qualcomm oficiálně odhalila svůj nejvýkonnější mobilní čipset, který bude tepat v nadcházejících měsících v těch nejlepších chytrých telefonech a počítačových tabletech. Přivítejte Snapdragon 888!

 • Red Dead Online získají za stovku jen nejrychlejší

  autor: Stanislav Holý

  Jak avizovali, tak udělali. Tvůrci ze studia Rockstar uvedli ještě před Vánocemi na trh titul Red Dead Online. A skutečně stojí jen stovku, ale nabídka je časově omezená. Hru tedy za atraktivnější cenovku pouze ti nejrychlejší.

 • Recenze: TP-LINK Archer AX50 – rychlost a stabilita pod taktovkou Intelu

  autor: Stanislav Holý

  Router TP-LINK Archer AX50 láká především na dvoupásmové gigabitové připojení WiFi 6. Zajímavostí je jistě také to, že v jeho útrobách tepe čipset od společnosti Intel. Co od tohoto modelu můžeme očekávat v praxi, si ukážeme v dnešní recenzi.

 • Nejlepší aplikace a hry pro iPhony a iPady. Znáte všechny?

  autor: Stanislav Holý

  Společnost Apple vyhlásila vítěze soutěže App Store Best of 2020, která pravidelně každý rok oceňuje ty nejlepší aplikace a hry pro zařízení s logem nakousnutého jablka, konkrétně tedy pro iPhony a iPady. Pokud je ještě neznáte, rozhodně se je vyplatí vyzkoušet.

 • Temná strana Síly? Do Fortnitu míří Baby Yoda

  autor: Petr Kirs

  Nejpopulárnější battle royale titul současnosti vstoupil do páté sezóny. A ta nadchne patrně i jedince, kteří jinak Fortnite vůbec nezajímá. V nové sezóně se objeví totiž Baby Yoda a další postavy ze seriálu The Mandalorian.

nahoru