Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

počítač

 • Jak vybrat PC (pevný počítač)

  autor: Tomáš Lichnovský

  Máte v plánu pořídit si pevný počítač? Takový, který dáte na jedno místo a tam vám bude vždycky k dispozici? Dobře, pojďme se společně podívat, jak vybrat PC na základě několika kritérií.

 • Polda 7 propadl kvůli pirátům. Autoři uvažují o konci tvorby

  autor: Petr Kirs

  Hořkou pachuť má premiéra nového Poldy 7. Titul, který si odbyl premiéru minulý týden v pátek, totiž na síti hojně šíří piráti. Tvůrcům tak zbývají jen oči pro pláč, uvažují o konci tvorby.

 • Už žádné průtahy. Vydání Poldy 7 je na spadnutí

  autor: Petr Kirs

  Poldy 7 jsme se měli dočkat již v loňském roce, koronavirus se ale nevyhnul ani českým tvůrcům, a tak sedmička přichází na trh se zpožděním. Fanoušci se nicméně dočkají již tento měsíc.

 • Polda 7 vyjde v dubnu

  autor: Petr Kirs

  Poldy 7 jsme se měli dočkat již v letošním roce, koronavirus se ale nevyhnul ani českým tvůrcům, a tak sedmička přijde na pulty obchodů až příští rok. A to konkrétně 30. dubna.

 • Zabezpečení a spolehlivost počítačů pod taktovkou Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Rychlý start, spolehlivé zabezpečené a elegantní design – to jsou hlavní lákadla moderních zařízení s operačním systémem Windows 10 Pro. Patrně i díky tomu je platforma od společnosti Microsoft tím vůbec nejrozšířenějším řešením na celém světě. A jedenáctky chtějí tento trend potvrdit.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Velký přehled novinek ve Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Dnes nastal očekávaný den D. Společnost Microsoft vydala svůj očekávaný operační systém Windows 11. Ten přináší celou řadu novinek a vylepšení. Co všechno od něj můžete čekat?

 • Poběží vám Windows 11? Zkuste nový nástroj

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft vydala očekávaný nástroj PC Health Check, díky kterému si může kdokoliv ověřit, zda na jeho sestavě poběží operační systém Windows 11. Ten by si měl odbýt premiéru již přespříští týden.

 • Zemřel Clive Sinclair, otec domácích počítačů

  autor: Stanislav Holý

  Dnes ve věku 81 let zemřel v Londýně britský podnikatel Sir Clive Marles Sinclair, kterému se přezdívalo otec domácích počítačů. Právě podle něj se totiž jmenovala slavná firma Sinclair Research.

 • Systém Windows 11 vyjde v říjnu. Letos se ale všichni nedočkají

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Microsoft oficiálně potvrdila, že nový operační systém Windows 11 bude k dispozici od příštího měsíce, konkrétně od úterý 5. října. Ti, co na něj budou chtít přejít zadarmo, si ale patrně počkají déle.

 • Božský režim bude součástí Windows 11

  autor: Saša Ševčík

  Operační systém Windows 11 ještě oficiálně ani nevyšel, přesto se nejrůznější testeři předhánějí, kdo o něm nabídne zajímavější informace o této novince. Server Tom’s Guide například nyní upozornil, že nedílnou součástí jedenáctek bude Božský režim.

nahoru