APARATO, 10Gbit, WDM, 1330/1270nm, 10km, Cisco kompatibilní

Náš kód: 275092 *275092*
prodloužená záruka
3 roky
záruka
  • APARATO, 10Gbit, WDM, 1330/1270nm, 10km, Cisco kompatibilní
1330/1270
na objednání
1270/1330
na objednání
1330/1270
na objednání
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 140 Kč
1 396 Kč 1 689 Kč

SFP+ Optický modul, 10G, WDMB jedno vlákno, Tx 1330, Rx 1270, 10Km, DMI, Cisco kompatibilní, použití v páru. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: APARATO
Kód výrobce: SFPP-10G-WDMB-10KM-CG
Náš kód: 275092

Rychlá navigace

APARATO, 10Gbit, WDM, 1330/1270nm, 10km, Cisco kompatibilní APARATO, 10Gbit, WDM, 1330/1270nm, 10km, Cisco kompatibilní
1 396 Kč 1 689 Kč

Popis produktu

SFP+ Optický modul, 10G, WDMB jedno vlákno,  Tx 1330, Rx 1270, 10Km, DMI, Cisco kompatibilní, použití v páru-

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1330/1270

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: WDM

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1330/1270

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: WDM

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: APARATO

Kód výrobce: SFPP-10G-WDMB-10KM-CG

V nabídce od: 30. 11. 2019

Záruka: 3 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka