CZC.cz PlayStation Cup na obzoru! Buď u toho. Buď nejlepší.

Čtvrtý ročník playstationové řeže bude větší a lepší, než kdykoliv předtím. Ať už přijdeš jako divák, nebo si troufneš účastnit se turnaje, máme přichystaných spoustu překvapení a dárků - a vstup je samozřejmě zdarma.

 

Odhalení FIFA 18

Nejpopulárnější čutálistickou simulaci zná každý a hrála ji většina z vás. Na CZC.cz PlayStation cupu si ji budete moci zahrát o 2 dny dřív, než oficiálně vyjde. Co nového přinese?

  • Real Player Motion - EA Games prohnali fotbalisty skenem skrz naskrz a přenesli jemné nuance jejich pohybu do virtuální reality. Přeskoky, úkroky i otočky vytvářejí efekt naprosto plynulého hraní. K tomu jsou zachované i pohybové charakteristiky jednotlivých hráčů.
  • The Journey: Hunter Returns - Pokračování příběhové kampaně nás dovede k návratu fiktivního hráče Alexe Huntera
  • Zabydlený Frostbite - Engine, který spáchal grafickou revoluci, se už kamarádí se všemi situacemi ve hře. Už nikdy více beztváří hráči a zvláštní probliky končetin!
  • Detaily - Nějaké ty tríčky navíc, věrohodnější fanoušci.... právě detaily jsou to, co dotváří dojem z povedené hry.

Turnaj

16 hráčů, 31 zápasů, 1 šampion. Když už FIFU představíme, rovnou z ní vyždímeme maximum. Chceš se zúčastnit jako soutěžící? Vyplň přihlašovací formulář a třeba tě vybereme!

Soutěže a program pro diváky

Necítíš se na stres turnaje? Přijď si zahrát jen tak a užij si další doprovodný program i drobné soutěže, ze kterých si domů můžeš odnést třeba hry na PS. Celým večerem bude provázet sportovní komentátor Michal Jinoch ze stanice Nova Sport . Zaregistruj se nyní a u vstupu dostaneš dárek!

PlayStation VR

Virtuállní realita je nejmodernější a nejimpresivnější způsob hraní. na CZC.cz PS Cupu si ho budeš moct vyzkoušet hned v několika možných variantách

Diskuze k novince

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !