D-Link SFP modul DIS-S310LX

Náš kód: 271664 *271664*
  • D-Link SFP modul DIS-S310LX
  • D-Link SFP modul DIS-S310LX
  • D-Link SFP modul DIS-S310LX
  • D-Link SFP modul DIS-S310LX
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 439 Kč
4 363 Kč 5 279 Kč

SPF optický modul s duplexním LC konektorem; přenosové vzdálenosti až 10 km; podporovaná vlnová délka: 1310 nm; typ single-mode. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: D-Link
Kód výrobce: DIS-S310LX
Náš kód: 271664

Rychlá navigace

D-Link SFP modul DIS-S310LX D-Link SFP modul DIS-S310LX
4 363 Kč 5 279 Kč

Popis produktu

Pro spolehlivé optické spojení: D-Link DIS-S310LX 1GBase-LX LC Transceiver (SM)

Kvalitní SPF optický modul značky D-Link, který obsahuje duplexní LC konektor. Pracuje s vlnovou délkou 1310 nanometrů. Data přenáší až na nejvyšší vzdálenost 30 km; spojení je typu single-mode.

Zařízení je kompatibilní se standardem IEEE802.3z 1000BASE-LX.

Klíčové vlastnosti

  • Optický SPF modul
  • Typ single-mode
  • Pro spojení na vzdálenosti až 10 km
  • Podporovaná vlnová délka: 1310 nanometrů
  • Rozhraní: duplexní LC konektor

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1,25 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: D-Link

Kód výrobce: DIS-S310LX

Stránky výrobce: dlink.com

V nabídce od: 3. 10. 2019

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: D-Link s.r.o.

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Be a gamer Be a gamer