Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM

2 komentáře Náš kód: 210429 *210429*
  • Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 167 Kč
13% sleva 1 912 Kč 2 313 Kč 1 663 Kč 2 012 Kč

Univerzální SFP CWDM modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 80 km, Tx/Rx 1470 nm, 2x LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Dell
Kód výrobce: SFP-1G-CWDM47-SM-80KM-D
Náš kód: 210429

Rychlá navigace

Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM Dell optický modul SFP, 1Gbit, CWDM 1470nm, 80km, Dell kompatibilní OEM
1 663 Kč 2 012 Kč

Popis produktu

Jedná se o univerzální SFP CWDM modul pro sloty podporující rychlost 1 Gb/s. CWDM spektrum umožňuje nasazení více signálů do jednoho vlákna, a tím tak znásobit propustnost stávajících kabelů. Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell.

Modul podporuje maximální vzdálenost 80 km. Tx/Rx je 1470 nm. Poskytuje 2x LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 470

Dosah [km]: 80

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 470

Dosah [km]: 80

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: SFP-1G-CWDM47-SM-80KM-D

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

karburator007 KAR

Kompatibilita

karburator00723. 7. 2018 10:57

Dobrý den,

je tento produkt kompatibilní pro switch DELL X1052?

Děkuji


Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka