Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM

Náš kód: 210417 *210417*
  • Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
6% sleva 596 Kč 721 Kč 558 Kč 675 Kč

Univerzální SFP WDMA modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310, 1550 nm; LC konektor. Další informace

Další v kategorii

SFP moduly SFP moduly Dell
Výrobce: Dell
Kód výrobce: SFP-1G-WDMA-20KM-D
Náš kód: 210417

Rychlá navigace

Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM Dell optický modul SFP, 1Gbit, WDMA 1310, 1550, 20km, Dell kompatibilní OEM
558 Kč 675 Kč

Popis produktu

Jedná se o univerzální SFP WDMA modul pro sloty podporující rychlost 1 Gb/s. Obousměrné vysílání po jednom vlákně (WDM), umožňuje zdvojnásobit hustotu spojů na stávajícím kabelu. Je třeba použít v páru A-B. Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell.

Modul podporuje maximální vzdálenost 20 km. Tx/Rx je 1310 a 1550 nm. Poskytuje LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (1) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310/1550

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: WDM

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: SFP-1G-WDMA-20KM-D

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka