Dell SFP+ modul, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM  SFPP-10G-SM-20KM-D

Náš kód: 210413     *210413*
  • Dell SFP+ modul, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM
3 547 Kč
2 932 Kč bez DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

Univerzální SFP+ modul, rychlost 10 Gb/s, singlemode, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310 nm, LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Dell SFP+ modul, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM Dell SFP+ modul, 10Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM
3 547 Kč

Popis produktu

Kvalitní FP laser pracující na vlnové délce 1310 nm zajišťuje dosah až 20 km při použití singlemode vlákna. Modul podporuje technologii DDMI (Diagnostícká data).

Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell. Poskytuje LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Specifikace výrobce

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: SFPP-10G-SM-20KM-D

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !