Dell SFP+ modul 10Gbit, SM single mode 1310nm, 220m, Dell kompatibilní OEM

Náš kód: 281210 *281210*
Koupit na splátky od 665 Kč
6 603 Kč 7 990 Kč
799 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

Vysílač s přijímačem SFP+ 10GBase, pro spojení na vzdálenost až 220 m, oboustranný L konektor. Další parametry: single mode, vlnová délka 1310 nm.

Další v kategorii

Výrobce: Dell
Kód výrobce: 407-11196
Náš kód: 281210

Rychlá navigace

Dell SFP+ modul 10Gbit, SM single mode 1310nm, 220m, Dell kompatibilní OEM Dell SFP+ modul 10Gbit, SM single mode 1310nm, 220m, Dell kompatibilní OEM
6 603 Kč 7 990 Kč

Popis produktu

SFP+ modul, DELL 10Gbit

Vysílač s přijímačem značky Dell s rozhraním SFP+, který nabízí optické spojení rozširující dosah vaší sítě. Tento přístroj je připojitelný za provozu v provedení SFP (Small Form Factor Pluggable), obsahuje oboustranný konektor LC.

Nabízí konektivitu 10GbE pro vzdálenost až 220 metrů. Kromě toho nabízí jedinečné rozhraní pro rozšířenou digitální diagnostiku, která v reálném case umožňuje přístup k provozním parametrům, mezi které patří například teplota zařízení, klidový proud laseru, přenesený optický výkon, přijatý optický výkon a napájecí napětí zařízení.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 0,22

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 0,22

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: 407-11196

EAN: 8592457183389

V nabídce od: 15. 2. 2020

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Výprodej plný skutečných slev Výprodej plný skutečných slev