Dell SFP modul, 1Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM

Náš kód: 210412 *210412*
  • Dell SFP modul, 1Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM
Skladem dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?
12% sleva 485 Kč 586 Kč 427 Kč 517 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny

SFP modul, rychlost 1 Gb/s, vzdálenost max. 20 km, Tx/Rx 1310 nm, LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Výrobce: Dell
Kód výrobce: SFP-1G-SM-20KM-D
Náš kód: 210412

Rychlá navigace

Dell SFP modul, 1Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM Dell SFP modul, 1Gbit, SM single mode 1310nm, 20km, Dell kompatibilní OEM
427 Kč 517 Kč

Popis produktu

Jedná se o SFP modul pro sloty podporující rychlost 1 Gb/s. Kvalitní VCSEL dioda pracující na vlnové délce 1310 nm zajišťuje dosah až 20 km při použití singlemode vlákna.

Modul je obecně kompatibilní s výrobky Dell. Poskytuje LC konektor.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: 2-vláknový

Specifikace výrobce

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 20

Typ přenosu: 2-vláknový

Další informace

Výrobce: Dell

Kód výrobce: SFP-1G-SM-20KM-D

EAN: 8592457109914

V nabídce od: 25. 3. 2017

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Doporučujeme reklamovat v: Dell Česká republika

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !

Akční nabídka Akční nabídka