Elegantní chytré hodinky ASUS ZenWatch s koženým řemínkem nyní exkluzivně v nabídce CZC.cz

Praha, 25. 6. 2015 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz přináší na český trh první generaci chytrých hodinek ASUS ZenWatch (WI500Q), která se vyznačuje elegantní kombinací pravé kůže a kovových prvků z nerezové oceli. I přes svůj konzervativnější vzhled se hodinky pochlubí certifikací IP55, která zaručuje odolnost proti prachu a stříkající vodě, snímačem tepové frekvence či devítiosým senzorem, který najde uplatnění při nejrůznějších sportovních aktivitách.

Veškeré informace jsou zobrazovány na zaobleném dotykovém 1,63“ AMOLED displeji s rozlišením 320 x 320 pixelů, který před poškrábáním chrání tvrzené sklo Corning Gorilla Glass 3. Výkonnostní potenciál hodinek předurčuje procesor Qualcomm Snapdragon 400 s pracovní frekvencí 1,2 GHz, kterému asistuje 512 MB operační paměti RAM. Uživatelům je k dispozici interní eMMC paměť o velikosti 4 GB. Konektivitu hodinek zajišťuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.0 a microUSB port.

Šikovný pomocník pro každodenní mobilní život

ASUS ZenWatch běží na operačním systému Android Wear od Googlu, který překrývá grafická nadstavba ZenUI. Ta dává uživatelům na výběr z více než 100 různých typů ciferníků a z celé řady užitečných funkcí. Chcete rychle odmítnout hovor, dálkově ovládat fotoaparát telefonu nebo „prozvonit“ váš smartphone, abyste zjistili, kde v pokoji se právě nachází? S chytrými hodinkami ASUS ZenWatch na ruce to není žádný problém. Zobrazování nejrůznějších notifikací je samozřejmostí.

Hodinky zastanou také funkci „prezentéru“ a umožní vám při firemních či školních prezentacích posunovat snímky prezentace a sledovat, jak dlouho již přednášíte. Využít můžete také spoustu praktických aplikací, které vám umožní měřit ušlé či uběhnuté kroky, počítat spálené kalorie, monitorovat srdeční tep nebo sledovat vaši aktivitu během dne a nastavovat si související cíle.

Na ruce drží hodinky kožený řemínek, který lze díky standardizované 22mm ose snadno vyměnit za jiný. Pro nabíjení vestavěné baterie s kapacitou 1,4 Wh je určena speciální kolébka s microUSB portem. Kompatibilita hodinek je zaručena s jakýmkoliv smartphonem se systém Android 4.3 a novějším. Chytré hodinky ASUS ZenWatch si můžete zakoupit na CZC.cz za 6 490 Kč včetně DPH.

Technické parametry

Operační systém: Android Wear
Displej: 1,63 palců, 320 x 320, 278ppi, dotykový, AMOLED, Corning Gorilla Glass 3
Procesor: Qualcomm Snapdragon 400 s taktem 1,2 GHz
Operační paměť: 512 MB
Interní paměť: 4 GB eMMC
Stupeň krytí: IP55
Senzor: 9osý senzor, snímač tepové frekvence
Konektivita: Bluetooth 4.0, microUSB
Audio: vestavěný mikrofon
Rozměry: 50,6 x 39,8 x 7,9-9,4 mm
Hmotnost: 50 g (tělo) a 25 g (řemínek)
Baterie: Li-polymerová 1,4 Wh
Barevné provedení: hnědý kožený řemínek

Akční nabídka Akční nabídka