Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se
Hlavička

Recenze

 • Velmi tichý a chytrý chladič Od ARTIC COOLING Super Silent 4 Pro TC

  autor: Petr Soukup

  Tento větrák je především velmi tichý a praktický. Nejenom že při plných otáčkách ho skoro neslyšíte, ale ještě k tomu umí snižovat výkon podle potřeby.

 • Myší duel

  autor: Richard Musil

  Máte pocit, že myš s kuličkou je záležitost minulého století a stydíte se, že se vám jedna válí na stole? Chcete to nejlepší bez ohledu na cenu? Intellimouse Explorer 4.0 a Logitech MX500 v čelním střetu – čtěte dále…

 • Grafická válka: klání výhodných karet

  autor: Václav Pavlečka

  Bitva cenově přitažlivých grafických karet pokračuje. Z lítých bojů však může vyjít jen jeden vítěz! Bude to Radeon (9500, 9600, 9800) nebo GF FX (5600, 5700)? Vzhůru na bitevní pole!

 • Hercules All-In-Wonder – Návrat legendy

  autor: Milan Černický

  Karty All-In-Wonder patřily vždycky k vlajkovým lodím společnosti ATI. Mají vynikající kvalitu obrazu, špičkové herní vlastnosti a hlavně televizní tuner, to vše na jedné kartě. Díky tomu je toto řešení vhodné i k instalaci do minisystémů, kde je pouze AGP slot. Tyto karty vždy nabízely něco navíc.

 • ASUS RADEON 9600 XT/TVD 128

  autor: Jan Franc

  Jestli hledáte kartu z vyšší části střední třídy, tak by Vám mohl tento článek pomoci. 3D výkon naplňuje předpoklady RADEONU 9600 XT.

 • 100% GEEKsměs bez elektroniky
 • Reproduktory Logitech Z-640: černé perly za pusinku

  Velmi kvalitní 5.1 reprosoustava od známého výrobce, která vyniká především mohutným zvukem, skvělým designem, ale ze všeho nejvíce snad cenou. To pravé pro milovníky dobrého zvuku, kteří mají štěstí na tolerantní sousedy.

 • Digitální fotoaparát který musíš mít.

  autor: Jan Záliš

  Canon Ixus 400, 4Mpix, 3 x optický zoom, záznam na CFI, …atd

 • MSI MEGA 651 + X48 PC review

  autor: Radoslav Křehlík

  Zvažujete koupi barebone a ještě jste se nerozhodli? MEGA 651 + X48 PC nyní nabízí kromě MP3 přehrávače, FM rádia také CDRW/DVD-ROM mechaniku jako součást balení. Pokud chcete vědět, co vás při koupi toho prcka čeká a nemine, podívejte se jak dopadl v našich testech.

 • ASUS, MSI a Leadtek GeForce FX 5700 v recenzi

  autor: Zdeněk Kabát

  Poprvé se na stránkách našeho internetového obchodu setkáváte s recenzí. Jako první jsme se rozhodli zrecenzovat tři grafické karty postavené na GeForce FX 5700, což je grafický čip s vynikajícím poměrem cena/výkon. Jedná se o karty od ASUSu, MSI a Leadteku, které patří opravdu k tomu nejlepšímu, co můžeme v našem obchodě nabídnout.

 • Recenze: Amazfit GTR 3 Pro – nejlepší chytré hodinky do 5.000 Kč

  autor: Miroslav Václavík

  Výběr chytrých hodinek se stává v období před Vánoci jednou z oblíbených kratochvílí. Dopředu přitom můžeme říct, že Amazfit GTR 3 Pro budou žhavým kandidátem nejednoho seznamu.

nahoru