Přejít na obsah [o] Přejít na navigaci [n] Přejít na vyhledávání [v] Přihlásit se

Recenze

 • Recenze: CAT S52 – elegantní obrněnec

  autor: Petr Kirs

  Extrémně odolné chytré telefony zpravidla bývají pořádní mackové, kteří na ladné křivky příliš nelákají. Novince zvané CAT S52 se to přesto povedlo, jde bezesporu o jeden z nejelegantnějších obrněnců na trhu. Co od něj můžeme čekat v praxi?

 • Je Death Stranding dílo génia, nebo šílence? Recenzujeme nejrozporuplnější hru tohoto roku

  autor: Adam Plechatý

  Hideo Kojima nedělá kompromisy a svou autorskou vizi tlačí kupředu i navzdory silným protiproudům herního mainstreamu. Není proto překvapením, že jeho novinka Death Stranding sbírá hodnocení od těch téměř nejnižších až po ty absolutní. Jak se líbila nám?

 • Souboj šesti herních hlodavců [GEEK testuje]

  autor: GreenT

  Dnes se podíváme na 6 zajímavých herních myší, napíšeme si o klíčových vlastnostech, plusech a mínusech. Uvidíme, zda vybrané produkty potvrdí očekávanou kvalitu. Průvodcem herního textu bude GreenT.

 • Recenze: GoPro HERO8 Black – opět utíká konkurenci

  autor: Saša Ševčík

  Společnost GoPro se letos před Vánocemi snaží zaujmout novou akční kamerou HERO8 Black. Ta přináší ve srovnání se starší sedmičkou hned několik klíčových vylepšení, díky kterým opět uniká konkurenci.

 • Recenze: Xiaomi Redmi Note 8 Pro – žádné zbytečné kompromisy

  autor: Stanislav Holý

  Smartphony ze střední třídy zpravidla mívají celou řadu kompromisů, které ospravedlňuje tak maximálně příznivější cenovka. Redmi Note 8 Pro od společnosti Xiaomi se však snaží toto zažité klišé překonat – tento konkrétní model totiž nabízí vše, co budou běžní uživatelé skutečně potřebovat.

 • Recenzujeme The Outer Worlds - bude toto nový Fallout?

  autor: Adam Plechatý

  Kde Fallout 76 ztroskotal jak meteor a zanechal po sobě spoušť biblických proporcí, tam se The Outer Worlds snaží ladně přistát s připravenou zásobou vtipů v obou rukávech i nohavicích. Bude to recept na úspěch?

 • Recenze: Sega Mega Drive Mini – triumfální návrat

  autor: Saša Ševčík

  Jako oslavu třicetiletého výročí uvedla společnost Sega na pulty obchodů reinkarnaci slavné televizní konzole Mega Drive. Model s přídomkem Mini v názvu je příjemnou vzpomínkou na slavné tituly, které ovládaly trh před třemi dekádami.

 • Recenzujeme Borderlands 3 - máte rádi pizzu?

  autor: Adam Plechatý

  S Borderlands 3 snad ani nemohli v Gearboxu šlápnout vedle. Hra, která zpopularizovala žánr looter-shooter a fantasticky skloubila to nejlepší z Diabla a z libovolné střílečky, je zpět ve své nejlepší formě.

 • Recenze: Samsung Galaxy Watch Active2 – dotaženo k dokonalosti

  autor: Saša Ševčík

  Společnost Samsung se před letošními Vánocemi snaží zaujmout chytrými hodinkami Galaxy Watch Active2. Ty proti první generaci dospěly, skoro se chce napsat, že je tento elektronický gigant dotáhl až k dokonalosti.

 • Recenzujeme Gears 5 - neměř a rovnou řež

  autor: Adam Plechatý

  Stálice akčního žánru Gears of War si s nejnovějším dílem nasazuje vážnější tvář, tu a tam zkouší něco nového, ale jen co vystrčí nos dál než za známý práh, raději se stahuje zpět a jde si léty vyšlapanou cestičkou. Otázka je jasná. Bude vás Gears 5 bavit?

nahoru