Ještě týden a půl nás můžete podpořit v anketě Křišťálová lupa 2015

Ostatní 12. 10. 2015
Díky vašim hlasům jsme se dostali do 10. ročníku internetové ankety Křišťálová lupa, která oceňuje nejzajímavější a nejoblíbenější projekty českého internetu. Pokud nás chcete dále podpořit, máte možnost tak učinit do 25. října, kdy končí veřejné hlasování.

Vaše hlasy mají váhu. Důkazem je například právě probíhající 10. ročník ankety Křišťálová lupa, ve které jsme se na základě vámi vyjádřených sympatií dostali do výčtu nejoblíbenějších internetových obchodů. Pokud vaše sympatie trvají i nadále, budeme moc rádi, když nás podpoříte ve veřejném hlasování.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

 

Co jsme pro váš zlepšili?

Od minulého ročníku této ankety se nám podařilo vylepšit několik služeb a zapracovat řadu novinek. Nejvíc pyšní jsme na:

Změny na webu a novou iOS aplikaci

V rámci modernizace našeho webového rozhraní jsme vyvinuli responzivní web, který přizpůsobí své prvky podle vašeho zařízení. Všem fanouškům smartphonů s nakousnutým jablíčkem jsme pak vyšli vstříc aplikací na iOS. Třešničkou na dortu je nedávno přidaná možnost prohlížení zboží ve 3D.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Zlepšení logistiky

Rozhodli jsme se posílit naše kurýrní služby, aby vaše zboží bylo tam, kde má být v co nejkratším čase. Podrobnosti si můžete přečíst níže.

Děkujeme, že jste našimi zákazníky a doufáme, že nám svou přízeň zachováte i nadále. Podpořit v anketě Křišťálová lupa 2015 nás můžete zde.

Diskuze k novince

Máte otázky k dané novince?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !