Kabely

Průvodce výběrem kabelu

Audio
Datový
Napájecí
Prodlužovací
Propojovací
Redukce
Video
2.5 mm jack samec
2.5 mm jack samec
2.5 mm jack samice
2.5 mm jack samice
3.5 mm jack samec
3.5 mm jack samec
3.5 mm jack samice
3.5 mm jack samice
3.5 mm mini Toslink
3.5 mm mini Toslink
3.5mm optical
3.5mm optical
3.5mm power Nokia
3.5mm power Nokia
3pin
3pin
4pin konektor
4pin konektor
4pin samec
4pin samec
5 pin
5 pin
5.5mm power
5.5mm power
5.5mm power Nokia
5.5mm power Nokia
5P DIN samec
5P DIN samec
5P DIN samice
5P DIN samice
6.3 mm jack samec
6.3 mm jack samec
6.3 mm jack samice
6.3 mm jack samice
8pin samec
8pin samec
9pin samec
9pin samec
Anténní F samec
Anténní F samec
Anténní F samice
Anténní F samice
ATX12V 8(4+4)pin samec
ATX12V 8(4+4)pin samec
ATX 20pin samice
ATX 20pin samice
ATX 24pin samec
ATX 24pin samec
ATX 24pin samice
ATX 24pin samice
bez konektoru
bez konektoru
BNC samec
BNC samec
Canon 25pin samec
Canon 25pin samec
Centronics 36p samec
Centronics 36p samec
Cigaretové zapalování
Cigaretové zapalování
CINCH samec
CINCH samec
CINCH samice
CINCH samice
COM samec
COM samec
COM samice
COM samice
DisplayPort samec
DisplayPort samec
DisplayPort samice
DisplayPort samice
DMS-59 samec
DMS-59 samec
dokovací
dokovací
D-Sub (VGA) samec
D-Sub (VGA) samec
D-Sub (VGA) samice
D-Sub (VGA) samice
DVI samec
DVI samec
DVI samice
DVI samice
EPS 8pin
EPS 8pin
eSATA samec
eSATA samec
eSATA samice
eSATA samice
Fan 3pin
Fan 3pin
Fan 4pin
Fan 4pin
Fan 6pin
Fan 6pin
FireWire 4pin
FireWire 4pin
FireWire 6pin
FireWire 6pin
HDMI A samec
HDMI A samec
HDMI A samice
HDMI A samice
IDE
IDE
IEC C7 samice
IEC C7 samice
IEC C13 samice
IEC C13 samice
IEC C14 samec
IEC C14 samec
IEC C19 samice
IEC C19 samice
IEC samice
IEC samice
KOAX samec
KOAX samec
KOAX samice
KOAX samice
LC
LC
Lightning
Lightning
Lightning samec
Lightning samec
micro HDMI samec
micro HDMI samec
micro SATA
micro SATA
micro USB B samec
micro USB B samec
micro USB samec
micro USB samec
micro USB samice
micro USB samice
mini DisplayPort samec
mini DisplayPort samec
mini DisplayPort samice
mini DisplayPort samice
mini DVI
mini DVI
mini HDMI
mini HDMI
mini HDMI C samec
mini HDMI C samec
mini HDMI samec
mini HDMI samec
mini SAS
mini SAS
mini SAS 36pin
mini SAS 36pin
mini USB
mini USB
mini USB B samec
mini USB B samec
mini USB B samice
mini USB B samice
miniDIN samec
miniDIN samec
molex
molex
molex samec
molex samec
molex samice
molex samice
Napájecí Typ C
Napájecí Typ C
Napájecí Typ E
Napájecí Typ E
Optický samec
Optický samec
PCIe 6pin
PCIe 6pin
Pigtail MMCX
Pigtail MMCX
PS/2 samec
PS/2 samec
QD
QD
QSFP+
QSFP+
RCA
RCA
RG58
RG58
RGB 4pin
RGB 4pin
RJ-11
RJ-11
RJ-11 (samec)
RJ-11 (samec)
RJ-11 samec
RJ-11 samec
RJ-14
RJ-14
RJ-45 samec
RJ-45 samec
RJ-45 samice
RJ-45 samice
RJ-50 samec
RJ-50 samec
RP-TNC samec
RP-TNC samec
RSMA samec
RSMA samec
Samsung (30 pin)
Samsung (30 pin)
SAS 22pin
SAS 22pin
SAS 29pin
SAS 29pin
SAS 32pin
SAS 32pin
SATA 7pin samec
SATA 7pin samec
SATA 7pin samice
SATA 7pin samice
SATA 13pin samec
SATA 13pin samec
SATA 13pin samice
SATA 13pin samice
SATA 15pin
SATA 15pin
SATA 16pin samice
SATA 16pin samice
SATA 22pin samec
SATA 22pin samec
SATA 22pin samice
SATA 22pin samice
SATA power
SATA power
SC
SC
SCART 21pin samec
SCART 21pin samec
SCART 21pin samice
SCART 21pin samice
SFP28
SFP28
SFP+
SFP+
SMA samec
SMA samec
SMA samice
SMA samice
Speciální
Speciální
Stereo jack samice
Stereo jack samice
S-video samec
S-video samec
Thunderbolt samec
Thunderbolt samec
TOS samec
TOS samec
TOS samice
TOS samice
Toslink
Toslink
U.FL
UniFi SmartPower (24pin)
UniFi SmartPower (24pin)
USA do zásuvky
USA do zásuvky
USB 3.0 interní header
USB 3.0 interní header
USB 3.0 pin header 19 samec
USB 3.0 pin header 19 samec
USB A
USB A samec
USB A samec
USB A samice
USB A samice
USB B samec
USB B samec
USB C samec
USB C samec
USB C samice
USB C samice
USB-A 3.0
USB-C
USB-C 3.1 samec
XLR samec
XLR samec
XLR samice
XLR samice
kód: 272663
MAX kabel Lightning opletený, 1m, červená
zajímavá cena
-40%
206 Kč 249 Kč 123 Kč 149 Kč
varianty
Odolný Lightning kabel s kvalitním opletením pro spolehlivé nabíjení a rychlý přenos dat pro vaše Apple produkty. Délka 1m, konektory USB A a Lightning.
kód: 297497
Nedis prodlužovací přívod, 4 zásuvky, 3m, černá/ bílá
zajímavá cena
-43%
272 Kč 329 Kč 155 Kč 187 Kč
Prodlužovací zásuvková lišta, 4 zásuvky s dětskou ochranou natočené ve 45°, délka přívodního kabelu 3 m, podsvícený dvoupólový vypínač, otvor pro zavěšení na zeď.
kód: 280263
Forever CORE datový kabel micro USB, 3A, 1m, plochý textilní, žlutá/černá
zajímavá cena
-8%
206 Kč 249 Kč 189 Kč 229 Kč
varianty
Datový a napájecí USB kabel, konektory USB typ-A a micro USB vyrobeny z odolné hliníkové slitiny, textilní opletení, proud max. 3 A, délka 1 m, žlutá/černá barva.
kód: 264428
i-tec USB-C Flat VGA Adapter 1920 x 1080p/60 Hz
zajímavá cena
-18%
272 Kč 329 Kč 224 Kč 270 Kč
USB-C Flat VGA Adaptér, podporuje přenos Full HD rozlišení až 1920 × 1080, ideální společník na cesty, automatická instalace ovladačů, značková kvalita, délka 13 cm, černo - stříbrná barva.
kód: 282786
Tactical USB nabíjecí kabel pro Samsung S3 Classic/Frontier SM-R770, SM-R760, SM-R765
zajímavá cena
288 Kč 349 Kč
Kvalitní USB nabíjecí kabel pro hodinky Samsung S3 Classic/Frontier SM-R770, SM-R760, SM-R765. Délka kabelu je 100 cm. Doporučuje se nabíjení z USB portu počítače či nabíječkou max 5V/0,5A. Nabíjecí koncovka je vyrobená přesně na míru danému modelu hodinek.
kód: 288566
Digitus adaptér mini DisplayPort - HDMI 2.0, M/F, 20cm, bílá
zajímavá cena
-28%
536 Kč 649 Kč 385 Kč 466 Kč
Adaptérový kabel DisplayPort,  mini DP - HDMI typ AM / F s poniklovaným povrchem konektoru podporuje funkci HDMI 2.0 a DP ++ duálního režimu.  Vestavěná automatická ekvalizace přijímače, délka 20 cm.
kód: 289733
IMMAX NEO LITE Smart Prodlužovací přívod 4AC + 4USB, WiFi
zajímavá cena
-10%
818 Kč 990 Kč 734 Kč 888 Kč
Prodlužovací přívod elektrické energie, který obsahuje 4 x Schuko zástrčku, 4 x USB 2.0. Podporuje WiFi rozhraní (2,4 GHz, 802.11 b/g/n), umožňuje hlasové ovládání přes technologie Amazon Alexa a Google Assistant. Stupeň krytí: IP20. Délka kabelu: 1,5 m.
kód: 105773
Lenovo DisplayPort/VGA Monitor
zajímavá cena
-18%
950 Kč 1 149 Kč 780 Kč 943 Kč
Převodník digitálního signálu z konektoru DisplayPort na analogový signál pro monitory s VGA rozhraním, maximální rozlišení 1920 x 1200 bodů, délka 20cm, není potřeba ovladačů.
kód: 226944
PremiumCord HDMI 2.0 splitter 1-8 porty, 4K x 2K/60Hz, FULL HD, 3D, černý
zajímavá cena
-52%
3 308 Kč 4 003 Kč 1 600 Kč 1 936 Kč
HDMI rozbočovač, jeden vstup, osm výstupů, max. rozlišení 3840x2160@60Hz, podpora přenosu 3D, podpora standardu HDMI 1.4 a 2.0, aktivní zesilovače na výstupech, 5V adaptér.
kód: 249480
PremiumCord USB redukce B-B, Male/Male
zajímavá cena
-60%
41 Kč 49 Kč 16 Kč 19,40 Kč
USB redukce B-B se dvěma stejnými konektory Male/Male k rychlému a spolehlivému připojení dvou cílových zařízení
kód: 250257
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-39%
29 Kč 35 Kč 18 Kč 22 Kč
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, délka 3 m.
kód: 235036
Solarix Patch kabel CAT5E UTP PVC 3m modrý non-snag-proof
zajímavá cena
-41%
41 Kč 49 Kč 24 Kč 29 Kč
Solarix Patch kabel, typ CAT5E UTP, materiál PVC, délka 3m, modrý, non-snag-proof C5E-155BU-3MB. Konektory: RJ45/RJ45.
kód: 250260
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-88%
246 Kč 297 Kč 30 Kč 36 Kč
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 235830
Solarix Patch kabel CAT6 SFTP PVC 0,5m šedý snag-proof
zajímavá cena
-37%
49 Kč 59 Kč 31 Kč 37 Kč
varianty
Kvalitní propojovací kabel Solarix Patch CAT6 SFTP, PVC, délka 0,5 metru, snag-proof C6-315GY-0,5MB, se vyznačuje výbornými přenosovými vlastnostmi a spolehlivostí. Je vyroben s litou ochranou, snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru, velikost lanka AWG 26
kód: 253558
PremiumCord kabel kláv. přepín. PS2M-PS2M 5m
zajímavá cena
-38%
53 Kč 64 Kč 33 Kč 40 Kč
Přípojný kabel PS/2 myši nebo klávesnice (malý kulatý konektor) k přepínačům, konektory MiniDIN M/M, délka 5 m, bílá barva.
kód: 236003
Solarix Patch kabel plochý CAT6 UTP LSOH 1m šedý non-snag-proof
zajímavá cena
-37%
54 Kč 65 Kč 34 Kč 41 Kč
Solarix Patch kabel plochý CAT6 UTP, LSOH se vyznačuje výbornými přenosovými vlastnostmi a spolehlivostí. Je vyroben s litou ochranou, snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru. Připojení RJ45, LSHO plášť, délka 1 metr, non-snag-proof C6-111GY-1MB
kód: 235914
Solarix Patch kabel CAT6 UTP PVC 3m šedý snag-proof
zajímavá cena
-35%
57 Kč 69 Kč 37 Kč 45 Kč
varianty
Kvalitní propojovací kabel Solarix Patch CAT6, UTP, PVC, délka 3 metry, snag-proof C6-114GY-3MB, se vyznačuje výbornými přenosovými vlastnostmi a spolehlivostí. Je vyroben s litou ochranou, snižuje hodnoty přeslechu mezi jednotlivými páry v konektoru, velikost lanka AWG 26
kód: 64542
PremiumCord eSATA-eSATA (F/F), stíněný, černý - 1m
zajímavá cena
-43%
82 Kč 99 Kč 47 Kč 57 Kč
varianty
Externí propojovací kabel pro SATA II, dvojice eSATA konektorů (samice), délka 1 metr.
kód: 250254
Masterlan optický pigtail, LCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-80%
287 Kč 347 Kč 58 Kč 70 Kč
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, LC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250265
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-80%
287 Kč 347 Kč 58 Kč 70 Kč
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 1.5 m.
kód: 250263
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-80%
295 Kč 357 Kč 58 Kč 70 Kč
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 250267
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 3m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-81%
328 Kč 397 Kč 63 Kč 77 Kč
Masterlan optický pigtail, vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně, použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2, SC konektor, 12 ks v ochraně, délka 3 m.
kód: 62848
PremiumCord eSATA-SATA (F/F) - 1,5m
zajímavá cena
98 Kč 119 Kč
varianty
Značkový externí propojovací kabel pro SATA II, dvojice eSATA konektorů (samice), délka 1.5 metr.
kód: 299670
USAMS SJ456 U51 lightning silicone dobíjecí/datový kabel s osvětlením 2m , bílá
zajímavá cena
-29%
149 Kč 180 Kč 106 Kč 128 Kč
Kvalitní datový kabel pro rychlé a spolehlivé napájení, délka 1m, konektory microUSB a USB-A, proud max. 2 A, odolné zpracování z ohebného silikonu, LED barevná dioda.
kód: 250216
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 12ks v ochraně, 1.5m
zajímavá cena
prodloužená záruka
-57%
287 Kč 347 Kč 123 Kč 149 Kč
Optický pigtail, konektor LC, SM, vlákno 9/125 (G.657.A2), UPC, 12 ks v ochraně, délka 1,5 m.
kód: 220495
Belkin kabel HDMI HighSpeed 3D s Ethernetem, nikl - 1m
zajímavá cena
-8%
206 Kč 249 Kč 189 Kč 229 Kč
Belkin kabel HDMI HighSpeed 3D s Ethernetem je ideální pro televizory HDTV. Kabel je vysokorychlostní, niklový a délka kabelu je 1 m. Připojte Blu-ray nebo jiné zdroje HD k televizoru HDTV. Barva černá.
kód: 246869
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC/LC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 5m
zajímavá cena
-31%
330 Kč 399 Kč 228 Kč 276 Kč
varianty
Optický kabel pro náročné aplikace, konektory LC to LC Multimode 50/125 µ; kategorie OM3, duplexní. Délka: 5 m.

Kabely

Naše domácnosti jsou plné různých typů kabelů, bez nichž bychom si však neužili komfortu, zábavy ani pracovních možností. Každý typ elektroniky vyžaduje trochu jiný model nebo variantu kabelu, čemuž plně vyhovuje nabídka zboží značkových firem.

Kabelymobilům a tabletům spolehlivě seženeme u firmy HD, PremiumCord nebo Lenovo, které nabízejí výrobky v podobě adaptérů, kabely s koncovkami USB nebo množství propojovacích kabelů o různých délkách a rozhraní. Kabely Belkin a Audioquest využijete pro používání televize a rozšíření možností sledování filmů či kvalitnějšího zvuku. Rozhodně se neobejdete bez produktů UTP, vyvíjejících kabely, které propojují počítačrozbočovačem nebo síťová zařízení všech variant. Zvláště ženy ocení praktické klipy a soupravy na svázání pohozených kabelů, které nevzhledně působí a motají se pod nohama. Firma Akasa i CONNECT IT přinášejí řešení, díky nimž budete mít uklizeno za každých okolností!

Máme pro Vás

Zobrazit
Povánoční výprodej Povánoční výprodej