Nákupem produktů Acer u CZC.cz můžete pomoct dětem z krizového centra

Praha, 20. 11. 2014 – Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz uspořádal ve spolupráci se společností Acer charitativní projekt na podporu Dětského krizového centra (DKC), v rámci kterého ve středu 12. listopadu zástupci obou společností předali generální ředitelce DKC PhDr. Zoře Duškové notebooky, tablety a telefony Acer v celkové hodnotě přes 50 000 Kč. Přispět můžete i vy, stačí si do 1. 12. 2014 zakoupit jeden z vybraných produktů Acer a CZC.cz za vás automaticky odvede 30 Kč z pořizovací ceny ve prospěch DKC. Využít můžete také možnost zaslání dárcovské SMS.

„Se společností CZC.cz spolupracujeme již delší dobu a jsme velice rádi za uspořádání této charitativní akce a propojení se společností Acer. Budeme potěšeni, pokud se zákazníci zapojí a nákupem jednoho z vybraných produktů nebo jednoduchým zasláním dárcovské SMS Dětské krizové centrum podpoří také,“ uvedla PhDr. Zora Dušková, ředitelka DKC. „S vybalením produktů, které jsme dostali od společnosti Acer, jsme nečekali do Vánoc, již je používáme a především našim psycholožkám a sociálním pracovnicím významně usnadňují práci s dětmi,“ dodala Dušková. Předání, které se uskutečnilo 12. listopadu v prostorách DKC na Praze 4, se zúčastnili Jitka Dvořáková, generální ředitelka CZC.cz, a Vít Urban, marketingový ředitel Acer ČR.

DKC působí jako nestátní nezisková organizace pomáhající dětem psychicky a fyzicky týraným, sexuálně zneužívaným či zatíženým rozpadem rodiny. Stejně tak pomáhá dětem traumatizovaným a nacházejícím se v závažných životních situacích. Pracovníci centra pomáhají prostřednictvím přímé odborné práce s dítětem a prostřednictvím odborné práce s rodinným či jiným sociálním systémem. Protože působnost DKC je celorepubliková a služby jsou dětem poskytovány bezplatně, neobejde se bez finanční podpory třetích stran.

Podpořit činnost DKC můžete zakoupením libovolného produktu z této nabídky (do 1. 12. 2014) nebo zasláním dárcovské SMS ve tvaru DMS TRAUMA na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30 Kč. Více informací najdete na www.darcovskasms.cz, podrobnější informace o DKC jsou k dispozici na webu www.dkc.cz.

Akční nabídka Akční nabídka