Svět není jen černobílý

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

PRINT IT

Značka PRINT IT již dlouhá léta přináší na trh alternativní tonery a inkousty – kvalitní spotřební materiál za dostupné ceny pro jednotlivce i větší společnosti. Jakostní komponenty, které používají, zajišťují kvalitní a bezchybný tisk. Volbou PRINT IT snížíte náklady na tisk bez jakýchkoliv kompromisů doma i v kanceláři. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí. Omlouváme se, popis obrázku chybí.
TONERY INKOUSTY SADY PAPÍRY

Tiskni na maximum. Tonerové kazety PRINT IT splňují normu ISO/IEC 24711. Výtěžnost alternativních kazet je tudíž srovnatelná s kazetami originálních výrobců.

Kvalita na první místě. Speciální tonerový prášek zajišťuje maximální ostrost a věrné barvy. Kvalita tisku je garantována německým průmyslovým standardem DIN 33871.

Bezkonkurenční cena. Volbou PRINT IT snížíte náklady na tisk bez jakýchkoliv kompromisů.

Bezpečné pro vás i vaši tiskárnu. Díky vysoké kvalitě tonerových kazet nehrozí předčasné opotřebení nebo poškození vaší tiskárny. Složení tonerového prášku a rychlost zasychání eliminují potenciální rizika pro lidský organismus.

Testovaná kompatibilita. Tonerové kazety jsou důkladně testovány se všemi dostupnými firmware dané tiskárny. Máte tedy jistotu, že tisk poběží hladce, ať už firmware aktualizujete nebo ne. 

Ohleduplné k životnímu prostředí. Tonerové kazety PRINT IT jsou vyráběny s ohledem na životní prostředí. Jejich šetrnost je garantovaná normou ISO 140001:2004.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Akční nabídka Akční nabídka