TP-LINK MC200CM

100 % (3×) 1 komentářů Náš kód: 144128 *144128*
prodloužená záruka
-19% Ušetříte
184 Kč 223 Kč
5 let
záruka
  • TP-LINK MC200CM
961 Kč 1 162 Kč 776 Kč 939 Kč
Garance skvělé ceny Garance skvělé ceny
776 Kč bez DPH 939 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?

Aktuálně nabízíme i možnost bezkontaktního doručení domů.

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet pro převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak, pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC, využívá vlnovou délku 850 nm, přenos na vzdálenost až 0,55 km. Další informace

Další v kategorii

Media konvertory Media konvertory TP-LINK
Výrobce: TP-LINK
Kód výrobce: MC200CM
Náš kód: 144128

Rychlá navigace

TP-LINK MC200CM TP-LINK MC200CM
776 Kč 939 Kč

Popis produktu

Média konvertor sítě Gigabit Ethernet TP-LINK MC200CM umožní převod médií z optického vedení 1000BASE-SX na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Je určen pro použití s multirežimovým optickým kabelem s konektorem typu SC a odpovídá standardům IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-SX.

TP-LINK MC200CM podporuje specifikaci krátkovlnného laseru (SX), využívá vlnovou délku 850 nm u příjmu i odesílání dat a podporuje přenos dat pomocí multirežimového optického kabelu na vzdálenost až 0,55 km. Podporuje automatickou detekci MDI/MDI-X pro port TX a stavové LED kontrolky na čelním panelu. Konvertor umožňuje použití jako samostatné zařízení (nevyžaduje žádné šasi) nebo se šasi TP-LINK 19".

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Konektory: SC (2)

Pro typ kabelu: Multi Mode

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Specifikace výrobce

Parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: SC (2)

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Napájení: DC konektor

Další informace

Výrobce: TP-LINK

Kód výrobce: MC200CM

EAN: 6935364030438

Stránky výrobce: tp-link.com

V nabídce od: 14. 1. 2014

Záruka: 5 let (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu (1)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

avatar

Kabel

murawski9. 11. 2016 20:45

Zatím jsem si nevšiml,že byste prodávali k tomuto zařízení nějaký optický kabel?Máte ho někdy v plánu,nebo je někde v systému pod nečekaným zařazením?Cel… více


Hodnocení produktu (3)

100%
Hodnocení uživatelů

Hodnocení produktu

Anonymní uživatel - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 29. 10. 2018
  • Šlape v pořádku

Hodnocení produktu

Anonymní uživatel - ověřený nákup
doporučuje produkt 100 % 29. 10. 2018
  • Šlape v pořádku