Volná místa

 • Vedoucí prodejny CZC.cz Liberec

  Do našich řad Geeků hledáme zkušeného manažera. Manažera, který je primárně zaměřený na lidi a má chuť řídit prodejnu, jako by byla jeho vlastní.

 • Product Specialist - SMART

  Mall Group je největší e-commerce skupina ve střední a východní Evropě, do které patří známé značky jako MALL.CZ a CZC.CZ. Působíme v sedmi zemích a s více než dvěma tisící zaměstnanci nabízíme své služby 90 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Jsme špičkou v oboru, a to ...

 • PARTNERSKÁ POBOČKOVÁ SÍŤ

  Pro naši partnerskou pobočku v Jihlavě, hledáme kolegu, týmového hráče, který má komunikaci v krvi, baví ho svět IT a o své zkušenosti, se neváhá podělit se zákazníky

 • IT system specialist

  Baví tě prošlapávat nové cesty a hledat způsoby, jak věci dělat lépe? Staň se posilou IT týmu a měj na starost správu informačního systému. Právě teď, hledáme IT technician, prostě novou posilu a parťáka do IT týmu v CZC.cz s.r.o.

 • Frontend/backend developer

  Baví tě prošlapávat nové cesty a hledat způsoby, jak věci dělat lépe? Staň se posilou našeho vývojového týmu. Právě teď, hledáme novou posilu do vývojového týmu v CZC.cz., s místem výkonu v Brně.

Odměníme poukazem 42 nákupů stavebnic LEGO® Odměníme poukazem 42 nákupů stavebnic LEGO®