Zálohovací zařízení, sítě a napájení HP

kód: 215764
HP 1920S 8G
zajímavá cena
prodloužená záruka
-17%
3 282 Kč 3 971 Kč 2 726 Kč 3 299 Kč
Inteligentní řízený přepínač, pevná konfigurace, široké bezpečnostní funkce, vhodný do menších firem. Rozhraní: 8 x 10/100/1000 RJ-45.
kód: 157700
HP X121 1G SFP LC LX Transceiver
zajímavá cena
prodloužená záruka
3 743 Kč 4 528 Kč
Transceiver umožňující přenášet data rychlostí 1000Mbps v plně duplexním zapojení až na vzdálenost 550m na multimode a až 10km na single mode provedení; kompatibilita se switch přístroji HP 2810, HP 2510, HP 4200, HP 2610, HP 2910, HP 2520, HP 2615-8, HP 2915-8G-PoE, HP 1910, HP 1905, HP 2620, HP 8200, HP 3500, HP 6600, HP 5400, HP 6200-24G-mGBIC.
kód: 215767
HP 1920S 8G PPoE+ 65W
zajímavá cena
prodloužená záruka
-13%
4 872 Kč 5 895 Kč 4 252 Kč 5 144 Kč
Inteligentní řízený přepínač, pevná konfigurace, široké bezpečnostní funkce, vhodný do menších firem. Rozhraní: 8 x 10/100/1000 RJ-45 (z toho 4 typu PoE+, 65 W).
kód: 207320
HP 1920 16G
zajímavá cena
prodloužená záruka
5 302 Kč 6 415 Kč
Switch, podpora třetí vrstvy (advanced lite režim), 16 x RJ-45 auto-negotiating 10/100/1000; 4 x SFP 1000 Mbps.
kód: 207308
HP 1820 48G
zajímavá cena
prodloužená záruka
-11%
7 182 Kč 8 690 Kč 6 396 Kč 7 739 Kč
Síťový přepínač, podpora IEEE. Rozhraní: 48 x 10/100/1000 RJ-45, 4 x SFP 100/1000 Mbps porty.
kód: 215766
HP 1920S 48G 4SFP
zajímavá cena
prodloužená záruka
8 442 Kč 10 214 Kč
Inteligentní řízený přepínač, pevná konfigurace, široké bezpečnostní funkce, vhodný do menších firem. Rozhraní: 48 x 10/100/1000 RJ-45, 4 x SFP.

Máme pro Vás

Zobrazit