Zavádíme službu pro bezpečné a jednotné přihlašování mojeID – využívejte ji také a vyhrajte poukazy za 65 000 Kč!

Také vás obtěžuje vymýšlení nových a nových uživatelských jmen a hesel pro každou službu, ke které se na webu registrujete? Nechcete stále dokola vyplňovat své přihlašovací údaje a pamatovat si desítky hesel? Právě jsme v našem novém e-shopu zavedli službu mojeID, která se o vše postará za vás.

Bezplatnou službu mojeID můžete využívat i pro přihlašování se do našeho nového e-shopu. Zařadili jsme se tak mezi stále rostoucí skupinu webů a portálů, které mojeID využívají – namátkou Živě.cz, Lupa.cz, Mobilmania.cz, E15.cz a desítky dalších. Registrací do služby mojeID získáte tři hlavní výhody:

1. Jedny přihlašovací údaje

Se službou mojeID můžete používat jedno přihlašovací jméno a jedno heslo pro všechny zapojené weby. Ať už jde o váš účet v diskusním fóru, na oblíbeném zpravodajském portálu, nebo v našem e-shopu – všude se přihlásíte jednoduše a rychle pomocí mojeID.

2. Osobní údaje pod kontrolou

Při změně e-mailu, bydliště nebo telefonu už nemusíte své údaje měnit na každém webu zvlášť. Stačí jen provést změnu na mojeID a vaše oblíbené stránky budou mít automaticky všechny údaje aktuální. Samozřejmě si můžete také sami nastavit, jaká data komu poskytnete.

3. Bezpečné přihlašování

Přihlašování se přes mojeID je naprosto bezpečné – ani provozovatel webu se službou mojeID vaše heslo nikdy neuvidí. Navíc, pokud chcete zvolit ještě bezpečnější variantu, můžete pro přihlašování využít i digitální certifikát. Nemluvě o tom, že už nemusíte mít svá hesla někde na papírku.

Služba mojeID není žádným anonymním projektem – provozovatelem je nezávislé a důvěryhodné sdružení CZ.NIC, které od roku 1998 zabezpečuje provoz domény nejvyšší úrovně CZ a provozuje registr doménových jmen .CZ. Služba mojeID je zdarma.

Veškeré podrobnosti o službě mojeID najdete na stránce mojeID.cz, který se zabývá vším, co se službou mojeID souvisí.

Začněte využívat službu mojeID a vyhrajte poukazy na nákup na CZC.cz za 65 000 Kč!

Službu mojeID můžete začít pohodlně využívat přes svůj uživatelský profil na našem novém webu. Jak na to? Po přihlášení zde najdete dvě možnosti:

  • vytvoření nového účtu u mojeID (volíte, pokud ještě svůj účet u mojeID nemáte)
  • aktualizování účtu z mojeID (využíváte tehdy, pokud již účet u mojeID máte, a chcete jej na novém webu CZC používat)

Jakmile vyberete jednu z možností, budete přesměrováni na stránky mojeID, kde se buď registrujete, nebo přihlásíte. Podívejte se na postup:

Vytvoření nového účtu u mojeID

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud svůj účet na mojeID ještě nemáte, můžete jej snadno vytvořit po přihlášení do svého osobního profilu. Pozor, služba mojeID je dostupná pouze na novém webu CZC2.cz.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Po kliknutí na „vytvořit nový účet u mojeID“ budete přesměrováni na registrační formulář.

Aktualizování účtu z mojeID

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Pokud již svůj účet na mojeID máte, můžete jej provázat s CZC po přihlášení do svého osobního profilu.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Po kliknutí na „aktualizovat účet u mojeID“ budete přesměrováni na přihlašovací formulář.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přes službu mojeID se můžete také přihlásit na kterékoliv stránce stisknutím tlačítka „Přihlásit přes mojeID“ v pravém horním rohu.

A kde jsou ty poukazy?

Správná otázka! Vytvořte si zdarma svůj MojeID účet a připojte se s ním na CZC.cz v období od 1. 12. 2011 do 31. 1. 2012. Prvních 50 registrací bude odměněno poukazem na nákup na CZC.cz v hodnotě 500 Kč, ze zbylých registrací pak vylosujeme dalších 80 šťastlivců, kteří získají totéž.

Výherce vylosujeme 6. února 2012 a oslovíme e-mailem.

Ohodnoť článek:
Akční nabídka Akční nabídka