Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver

Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver_167595678
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
Koupit na splátky od 596 Kč
11 833 Kč 14 318 Kč
1 432 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

SFP optický modul Cisco, dvojitý konektor LC/PC, rychlost 1000 Mb/s, typ SFP vysílače LH/LX, standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u, přenosová vzdálenost max. 10 km, vlnová délka 1300 nm.

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: Cisco
Kód výrobce: GLC-LH-SMD=
Náš kód: 183390

Rychlá navigace

Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver_167595678 Cisco GLC-LH-SMD GE SFP, LC connector transceiver
11 833 Kč 14 318 Kč

Popis produktu

Společnost Cisco přináší na trh svůj SFP optický modul. Ten umožňuje připojení vašich switchů a routerů k síti. Zařízení se zapojuje do gigabit Ethernetového slotu. Umožňuje optické připojení na vzdálenost až 10 km s dvojitým konektorem LC/PC.

Je vybaven vysílačem LH/LX a operuje na vlnové délce 1300 nm. Podporuje standardy IEEE 802.3/802.3ab/802.3u. Je kompatibilní s širokou škálou síťového vybavení Cisco.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost [Mbps]: 1 000

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: GLC-LH-SMD=

EAN: 0882658340901

V nabídce od: 2. 3. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu (2)

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Rozdil v cene

Dobry den,

Prosim vysvetleni jaky je rozdil mezi timto transceiverem a timto z FS, ze je tam tak obrovsky rozdil v cene.

https://www.fs.com/products/11… více


Recenze produktu

K tomuto produktu není dosud žádná recenze.

Zatím není žádná recenze, !

Nakup a soutěž o hvězdné stavebnice LEGO® Nakup a soutěž o hvězdné stavebnice LEGO®