Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm  SFP-10G-SR=

Náš kód: 230600     *230600*
-28% Ušetříte
3 780 Kč 4 574 Kč
  • Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm
garance skvělé ceny
13 322 Kč 16 119 Kč 9 542 Kč 11 545 Kč
9 542 Kč bez DPH 11 545 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?

Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, pro vzdálenost až 300 m, vlnová délka 850 nm. Další informace

Upozornění: V případě, že jste právnická nebo podnikající fyzická osoba (tzn. uvedete v registraci IČ), poskytne vám prodávající na toto zboží zákonnou odpovědnost z vad v délce 12 měsíců.

Další v kategorii

Rychlá navigace

Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm Cisco SFP-10G-LR-S=, modul SFP+, 10 Gbit, SR - LC/PC multi-režimy, až 300m, 850 nm
9 542 Kč 11 545 Kč

Popis produktu

Modul Cisco 10GBASE SFP + poskytuje širokou škálu možností připojení v rychlostech 10gigabit Ethernet pro datová centra a další na síťový provoz náročné aplikace.

Systém nabízí celou řadu výhod a funkcí - jedná se o nejmenší 10G výrobní faktor pro nejvyšší hustotu na šasi. Jedná se o vstupní / výstupní zařízení s možností výměny za provozu, které se připojuje do portu Ethernet SFP + přepínače Cisco (při instalaci nebo výměně není třeba vypínat). Podporuje model "pay-as-you-populate" pro ochranu investic a snadnou migraci technologií. Obsahuje možnost digitálního optického monitorování pro diagnostické funkce. Umožňuje optickou interoperabilitu s rozhraním 10GBASE XENPAK, 10GBASE X2 a 10GBASE XFP.

Funkce identifikace kvality Cisco umožňuje platformě Cisco identifikovat, zda je modul certifikován a testován společností Cisco.

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Další informace

Výrobce: Cisco

Kód výrobce: SFP-10G-SR=

V nabídce od: 13. 2. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !