Mikrotik SFP+ optický modul  S+31DLC10D

novinka
Náš kód: 242086     *242086*
  • Mikrotik SFP+ optický modul
garance skvělé ceny
2 561 Kč 3 099 Kč
2 561 Kč bez DPH 3 099 Kč s DPH
dodání do 2 dnů
Kdy zboží dostanu?

MikroTik SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, SM, vlnová délka 1310 nm, do vzdálenosti 10 km, 2x LC. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Mikrotik SFP+ optický modul Mikrotik SFP+ optický modul
2 561 Kč 3 099 Kč

Popis produktu

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D

S+31DLC10D patří mezi singlemode 10G SFP+ modul, který pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. Obsahuje 2x LC konektor pro spojení až na vzdálenost 10 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní s vybranými systémy značky MikroTik.

Klíčové vlastnosti

  • SFP+ optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 1310 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 10 kilometrů

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP+

Pro typ kabelu: Single Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 10 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1 310

Dosah [km]: 10

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Mikrotik

Kód výrobce: S+31DLC10D

Stránky výrobce: mikrotik.cz

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !