Mikrotik

kód: 374317
MikroTik S53UG+5HaxD2HaxD-TC&FG621-EA, Chateau LTE6_1019473195
výprodej
Ušetříte 164 Kč 199 Kč
3 627 Kč 4 389 Kč
3 463 Kč 4 190 Kč
WiFi router s WiFi 6, včetně LTE připojení, operační systém RouterOS v7 L4. Rozhraní: 4x GbE RJ-45, 1x 2.5G RJ-45, 1x USB 2.0, 1x SIM slot (microSIM).
kód: 321595
Mikrotik Cloud Router CRS326-24S+2Q+RM_1363176798
10 593 Kč 12 818 Kč
Cloudový přepínač s 40 Gbps QSFP+ porty s RouterOS (licenční level 5). Nabízí redundantní napájení. Rozhraní: 1 x10/100 ethernetový port, 24 x 10G SFP+ porty, 2 x 40G QSFP+ porty, 1 x USB type A, sériový porty typu RJ45.
kód: 286675
Mikrotik Cloud Router CRS326-24G-2S+IN_2131551892
výprodej
Ušetříte 50 Kč 60 Kč
3 710 Kč 4 489 Kč
3 660 Kč 4 429 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Koupit na splátky
Výkonný stolní přepínač s dual bootem vhodný pro domácnosti s podporou velmi rychlý 10Gbps přenosů s pomocí SFP+ technologie, podpouje VPN, filtrování MAC adres, firewall, NAT i VLAN. Rozhraní: 24 x 100/1000 Mbps portů, 2 x SFP+ klece vhodné pro 1.25G SFP a 10G SFP+ moduly.
kód: 309011
Mikrotik SFP+ modul 25G, SM, 1310nm, 10km_810209958
výprodej
Ušetříte 288 Kč 348 Kč
2 263 Kč 2 738 Kč
1 975 Kč 2 390 Kč
Modul pro singlemode vlákno s propustností až 25 Gbps. Nabízí pracovní režimy SFP/SFP+/SFP28. Obsahuje 2 LC konektory, pracuje s vlnovou délkou 1310 nm pro spojení až na 10 km. Je Cisco Compatible, podporuje DDMI.
kód: 281793
Mikrotik RBD23UGS-5HPacD2HnD-NM_242935701
výprodej
Ušetříte 33 Kč 39 Kč
3 007 Kč 3 638 Kč
2 974 Kč 3 599 Kč
Výkonný přístupový bod s Router OS, s licencí L4, podporuje technologii AC1200 (bezdrátové rozhraní WiFi 802.11 b/g/n, 300 Mpbs při 2.4 GHz / 867 Mbps při 5 GHz), podpora PoE. Rozhraní: 1 x 10/100/1000 Mbps RJ-45, 1 x SFP, 1 x microSIM slot, napájení přes PoE in, 1 x USB typu A, 1 x MiniPCIe.
kód: 341921
Mikrotik CCR2004-16G-2S+PC_1454896342
výprodej
Ušetříte 58 Kč 70 Kč
8 098 Kč 9 799 Kč
8 041 Kč 9 729 Kč
Router, vysoký výkon díky ARM 64bit architekturou (čtyřjádrové CPU s taktem 1200 MHz, 4GB RAM, 128MB NAND). Obsahuje dva DC vstupy: konektor a svorkovnice. Pasivní chlazení. Rozhraní: 16 x gigabitový ethernet, 2 x SFP/SFP+ klece. Operační systém: RouterOS L6.
kód: 286673
Mikrotik Cloud Core CCR2004-1G-12S+2XS_21557312
výprodej
10 222 Kč 12 369 Kč
Profesionální směrovač s operačním prostředím routerOS (L6), provedení rackmount ve velikosti 1U. Rozhraní: 12 x SFP+, 2 x SFP28, pro správu systému slouží gigabitový ethernetový port či sériová konzole (RJ45).
kód: 169647
Mikrotik RouterBOARD RB941-2nD_1047306772
495 Kč 599 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Mikrotik RouterBOARD RB941-2nD, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, RouterOS L4
kód: 231640
MikroTik cAP ac AP/Hotspot_372339164
1 470 Kč 1 779 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Koupit na splátky
MikroTik cAP ac AP/Hotspot dvoupásmový kmitočet 2,4 GHz, 5 GHz, podporuje technologii 802.11b/g/n/a/ac. Rozhraní: 2x 100/1000.
kód: 204133
Mikrotik RouterBOARD RB750Gr3_1682102480
1 115 Kč 1 349 Kč
Kvalitní gigabitový RouterBoard, dvoujádrový procesor s frekvencí 880 MHz, 256 MB RAM, 5x GLAN, PoE in, IPsec podpora rychlosti přenosu dat až 450 Mb/s.
kód: 371198
Mikrotik RouterBOARD cAPGi-5HaxD2HaxD, cAP ax_439216507
2 429 Kč 2 939 Kč
WiFi Access Point s WiFi 6, dvoupásmový, celková přenosová rychlost až 574 Mbps (2.4 GHz) + 1200 Mbps (5 GHz), ověřování OWE, WPA3-PSK, WPA3-EAP a roaming 802.11r, RouterOS v7. Rozhraní: 2x gigabitový ethernet, PoE in / PoE out, DC napájení.
kód: 83761
Mikrotik napájecí adaptér 24V/ 1A pro RouterBOARD_1250546885
148 Kč 179 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Kompaktní napájecí zdroj určený speciální routery Mikrotik typu RouterBoard, výstupní parametry jsou 24V, 1A a 24W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.
kód: 357299
Mikrotik C53UiG+5HPaxD2HPaxD_1418870174
2 726 Kč 3 299 Kč
Router s WiFi 6 (802.11ax + Wave 2), dvoupásmový (2.4 a 5 GHz). Funkce a výbava: 4jádrový ARM procesor Qualcomm IPQ-6010, pasivní PoE vstup/výstup, 2 externí antény, VPN, rodičovský dohled, QoS, firewall, HW akcelerace IPsec, VLAN a další. Rozhraní: USB 3.0, 4x GbE, 1x 2.5G s podporou PoE-in/out. Operační systém RouterOS v7.
kód: 43496
Mikrotik Zdroj 48V pro RouterBoard_1068751617
321 Kč 389 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Napájecí zdroj pro Mikrotik RouterBoard s napětím 48V.
kód: 178874
Mikrotik RouterBOARD RB941-2nD-TC hAP Lite_1457536036
Ušetříte 25 Kč 30 Kč
462 Kč 559 Kč
437 Kč 529 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Mikrotik RouterBOARD RB941-2nD-TC, hAP-Lite, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 4xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, RouterOS L4, tower provedení.
kód: 324455
Mikrotik Rack kit K-79 - pro sérii RB5009_1577025921
164 Kč 199 Kč
Porovnat skladem
5 a více kusů
Sada k montáži až čtyř jednotek RB5009UG+S+IN do 1U racku o velikosti 19".
kód: 352433
Mikrotik C52iG-5HaxD2HaxD-TC_3553456
1 983 Kč 2 399 Kč
Router s WiFi 6, podporuje standardy 802.11ax + Wave2, pracovní frekvence 2.4 a 5 GHz, přenosová rychlost až 1800 Mbps. Rozhraní: 5x GbE LAN (z toho 1x PoE out, pasivní), PoE in (pasivní). Operační systém RouterOS v7.
kód: 323749
Mikrotik RouterBOARD RB5009UG+S+IN_1818096287
3 875 Kč 4 689 Kč
Kompaktní velice výkonné zařízení s ARM 64bit architekturou se 3 typy napájení. Rozhraní: 7 x gigabitový ethernet, 1 x 2.5 gigabitový ethernet, 1 SFP/SFP+ klec, 1 x USB 3.0. Předinstalován RouterOS L5, verze 7. Lze instalovat do 19" racku (nutno dokoupit montážní materiál).
kód: 253381
Mikrotik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM_865364029
3 973 Kč 4 807 Kč
Cloudový chytrý přepínač, podporuje duální bootování, umožňuje výběr z operačních systému RouterOS nebo SwOS, přídavný mikročip, managed zařízení. Rozhraní: 24 x gigabitové ethernetové porty, 2 x SFP+ rozhraní, 1 x sériový RJ45 port, vstup pro napájení (9-30 V).
kód: 83760
Mikrotik napájecí adaptér 18V/ 1A pro RouterBOARD_309091884
131 Kč 159 Kč
Porovnat skladem
2 kusy
Kompaktní napájecí zdroj určený speciální routery Mikrotik typu RouterBoard, výstupní parametry jsou 18V, 1A a 18W pro Mikrotik RouterBOARD a ALIX.
kód: 285227
MikroTik Napájecí PoE adaptér, 24V/1A, 24W pro MikroTik RouterBOARD_1780452581
164 Kč 199 Kč
Porovnat skladem
3 kusy
Napájecí PoE adaptér MikroTik dokáže napájet většinu RouteBoardů se zabudovaným PoE extractorem. Dá se použít pro všechna zařízení s PoE extractorem podporující vstupní napětí 24 V. Adaptér má 2 RJ45 porty, spotřebu 24 W, rychlost přenosu RJ45 portu 100 Mb/s.
kód: 151033
Mikrotik CSS106-1G-4P-1S (RB260GSP)_76259763
Ušetříte 16,30 Kč 19,70 Kč
1 065 Kč 1 289 Kč
1 049 Kč 1 269 Kč
Gigabit Ethernet přepínač s managementem do domácnosti či kanceláře, 5x port 10/100/1000 Mb/s s konektorem RJ-45, PoE napájení, úsporný provoz.
kód: 195329
Mikrotik RouterBOARD RB952Ui-5ac2nD_398142893
1 074 Kč 1 299 Kč
Výkonný dual band Wi-Fi router. Podpora pásma 2,4 GHz i 5 GHz, standard 802.11n/ac. Vhodný do domácnosti i kanceláře. Možnost připojení USB disku nebo 3G/4G modemu. Rozhraní: 5x RJ45 10/100 Mbps MDI/MDI-X, 1x USB 2.0, podpora PoE, IPv6.
kód: 394378
Mikrotik wAPR-2nD&EC200A-EU LTE Kit_476073398
1 903 Kč 2 303 Kč
WiFi Access Point s WiFi 4, podpora LTE, přenosová rychlost až 300 Mbps (přes WiFi) / až 150 Mbps (přes LTE). Rozhraní: 1x nanoSIM slot, 1x 10/100 Mbps LAN port, různé možnosti napájení (DC jack, PoE, Automotive konektor).
kód: 197256
Mikrotik RouterBOARD RB3011UiAS-RM_363504196
3 305 Kč 3 999 Kč
Mikrotik RouterBOARD RB3011UiAS-RM, dual-core 1.4GHz CPU, 1GB RAM, 10x LAN, 1x SFP, 1x USB 3.0, vč. L5 licence je velmi kvalitní systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. RB3011 je novým multiportovým zařízením založeným na ARM architektuře CPU. 10x GB porty, SFP port a USB 3.0 port. Rozměry 443 x 44 x 92 mm, barva černá.
kód: 244496
Mikrotik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN_877538193
Ušetříte 82 Kč 100 Kč
4 875 Kč 5 899 Kč
4 793 Kč 5 799 Kč
Router MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN, o provoz se stará systém RouterOS. Rozhraní: 10 x 10/100/1000 Mbps LAN, 1 x SFP+, 1 x MiniPCI-e slot, 1 x RJ45 port (sériový), dvoupásmová Wi-Fi 2,4 / 5 GHz s podporou 4x4 MIMO (až 1733 Mbps v 5GHz pásmu).
kód: 308255
Mikrotik SMA male - SMA male, pro LTE, 1m_1112592282
148 Kč 179 Kč
Porovnat skladem
1 kus
Vysokofrekvenční kabel (frekvence 0 až 6 GHz) vhodný pro použití v LTE odvětví. Na koncích 2 x SMA male konektory. Délka 1 m.
Slevové dny CZC.cz Slevové dny CZC.cz