SFP moduly Mikrotik, Mikrotik

kód: 242088
Mikrotik SFP+ metalický modul
1 231 Kč 1 489 Kč
dodání do Vánoc skladem
1 kus
Koupit na splátky
MikroTik SFP+ metalický modul, přenosová rychlost 100/1000/2,5G/5G/10Gt, rozhraní RJ45, spojení až na vzdálenost 200 m.
kód: 242084
Mikrotik SFP optický modul
330 Kč 399 Kč
dodání do Vánoc skladem
2 kusy
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 550 m, duální LC konektor.
kód: 242083
Mikrotik SFP+ optický modul -3%
1 132 Kč 1 369 Kč 1 103 Kč 1 335 Kč
dodání do Vánoc skladem
2 kusy
Koupit na splátky
MikroTik SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 0,3 km, 1x LC.
kód: 157893
Mikrotik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
528 Kč 639 Kč
dodání do Vánoc dodání do 2 dnů
SFP 10/100/1000 Mb/s copper modul, kompatibilní s většinou Gigabit SFP portů, které jsou k dispozici na různých síťových zařízeních.
kód: 242085
Mikrotik SFP optický modul, pár
1 288 Kč 1 559 Kč
dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Koupit na splátky
MikroTik SFP optický modul (2 kusy), přenosová rychlost až 1,25Gbit, SM, vlnová délka 1310/1550nm a 1550/1310nm, do vzdálenosti 20 km, 1x LC.
kód: 242082
Mikrotik SFP optický modul
445 Kč 539 Kč
dodání do Vánoc dodání do 2 dnů
MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, SM, vlnová délka 1310 nm, do vzdálenosti 20 km, 2x LC konektor.
kód: 242086
Mikrotik SFP+ optický modul
2 561 Kč 3 099 Kč
dodání do Vánoc dodání do 2 dnů Koupit na splátky
MikroTik SFP+ optický modul, přenosová rychlost až 10Gbit, SM, vlnová délka 1310 nm, do vzdálenosti 10 km, 2x LC.
kód: 244493
Mikrotik SFP optický modul, 1,25G, SM, 1550nm, 80km -2%
706 Kč 854 Kč 693 Kč 839 Kč
dodání do Vánoc na objednání
1.25G SFP modul, režim: single-mode, 2x LC konektor, vlnová délka 1550 nm, pro spojení na vzdálenost 80 km.
kód: 250140
Mikrotik SFP optický modul
972 Kč 1 176 Kč
dodání do Vánoc na objednání Koupit na splátky
SFP optický modul typu 1,25G, modul charakteru CWDM, singlemode, vlnová délka 1570 nm. Pro spojení na max. vzdálenost 40 km. Konektory 2x LC.
kód: 244494
Mikrotik SFP optický modul, 1,25G, SM, 1550nm, 80km, 2ks
1 702 Kč 2 059 Kč
dodání do Vánoc na objednání Koupit na splátky
1.25G SFP modul, 2 kusy, režim: single-mode, 2x LC konektor (na jeden moful), vlnová délka 1550 nm, pro spojení na vzdálenost 80 km.
kód: 250139
Mikrotik SFP+ optický modul
3 463 Kč 4 190 Kč
dodání do Vánoc na objednání Koupit na splátky
SFP+ optický modul typu 10G, modul charakteru CWDM, singlemode, vlnová délka 1550 nm. Pro spojení na max. vzdálenost 10 km. Konektory 2x LC. S+C55DLC10D
kód: 242087
Mikrotik SFP+ optický modul, pár
6 198 Kč 7 499 Kč
MikroTik SFP+ optický modul (2 kusy), přenosová rychlost až 10Gbit, SM, vlnová délka 1270/1330nm a 1330/1270nm, do vzdálenosti 10 km, 1x LC.

Máme pro Vás

Zobrazit