Mikrotik SFP optický modul  S-85DLC05D

novinka
Náš kód: 242084     *242084*
  • Mikrotik SFP optický modul
garance skvělé ceny
330 Kč 399 Kč
330 Kč bez DPH 399 Kč s DPH
na objednání
Kdy zboží dostanu?

MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 550 m, duální LC konektor. Další informace

Další v kategorii

Rychlá navigace

Mikrotik SFP optický modul Mikrotik SFP optický modul
330 Kč 399 Kč

Popis produktu

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D

S-85DLC05D patří mezi multimode 1,25G SFP modul, který pracuje s vlnovou délkou 850 nm. Obsahuje duální LC konektor pro spojení až na vzdálenost 550 kilometrů. Zařízení je plně kompatibilní s vybranými systémy značky MikroTik.

Klíčové vlastnosti

  • SFP optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 850 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 550 metrů

Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost: 1 Gbps

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Mikrotik

Kód výrobce: S-85DLC05D

Stránky výrobce: mikrotik.cz

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Poruchovost: není známa

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Hodnocení produktu

K tomuto produktu není dosud žádné hodnocení.

Zatím není žádné hodnocení, !