Mikrotik SFP optický modul

Mikrotik SFP optický modul_303153086
Skladem na objednání
Kdy zboží dostanu?
404 Kč 489 Kč
49 bodů do CZC.Klubu
Transparentní historie ceny

MikroTik SFP optický modul, přenosová rychlost až 1,25Gbit, MM, vlnová délka 850 nm, do vzdálenosti 550 m, duální LC konektor.

Porovnat

Další v kategorii

Výrobce: Mikrotik
Kód výrobce: S-85DLC05D
Náš kód: 242084

Rychlá navigace

Mikrotik SFP optický modul_303153086 Mikrotik SFP optický modul
404 Kč 489 Kč

Popis produktu

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D

S-85DLC05D patří mezi multimode 1,25G SFP modul, který pracuje s vlnovou délkou 850 nm. Obsahuje duální LC konektor pro spojení až na vzdálenost 550 metrů. Zařízení je plně kompatibilní s vybranými systémy značky MikroTik.

Klíčové vlastnosti

  • SFP optický modul
  • pracuje s vlnovou délkou 850 nm
  • pro spojení až na vzdálenost 550 metrů
Jak hodnotíte popis produktu?

Technické parametry

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

Parametry

Formát: SFP

Pro typ kabelu: Multi Mode

Konektory: (2) LC

Přenosová rychlost [Mbps]: 1 000

Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 850

Dosah [km]: 0,55

Typ přenosu: 2-vláknový

DDMI - diagnostika: Ano

Další informace

Výrobce: Mikrotik

Kód výrobce: S-85DLC05D

EAN: 8592457174653

Stránky výrobce: mikrotik.cz

V nabídce od: 7. 8. 2018

Záruka: 2 roky (u CZC.cz)

Spolehlivost: 100 %

Diskuze k produktu

Máte otázky k danému produktu?
Zeptejte se v diskuzi.

Zatím nikdo nepřispěl do diskuze, !

Recenze produktu (2)

75%
Recenze uživatelů

Mikrotik SFP optický modul

info@macha.info - ověřený nákup

Switch CCS326 ukazuje teplotu 65 stupňů. Tento typ SFP Modul ukazuje teplotu 44 stupňů. To je naprosto normální teplota SFP modulů.
Finisar ukazuje také… více

Recenze produktu

pavel1tu - ověřený nákup
  • Šíleně topí
  • HW nic moc (zámek optiky)

Nic jiného mi v domácím switchy od Mikrotiku nechodilo

CZC.cz zajišťuje, že zveřejněné recenze pochází od spotřebitelů, kteří výrobek nebo službu skutečně zakoupili. Zjistit více.
To je gól! To je gól!